Ларрі Міллер


Larry Miller
Дата народження:
15 жовтня 1953

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Ларрі Міллер - американський актор,що за свою акторську кар'єру зіграв у понад 100 фільмах і серіалах. Також в кіносвіті він відомий як сценарист і продюсер.

Ларрі Міллер народився 15 жовтня 1953 року в Лонг-Айленді штату Нью-Йорк, США. Після закінчення школи в Уоллі Стімм вчився в коледжі Амхерста штату Массачусетс, де отримав диплом музиканта. У 1966 році здобув спеціальність сценариста, але перший фільм Ларрі не отримав успіху. Зневірившись, він вирішив покінчити з кіно раз і назавжди, але доля повернула Міллера в кінематограф, де він знайшов популярність як яскравий і характерний актор комедійного жанру.

Спочатку Ларрі Міллер не планував пов'язувати своє життя з кінематографом, його більше приваблювала музика. Перебравшись до Нью-Йорка, він грав на барабанах та фортепіано у нічних клубах. А через деякий час почав брати участь в комедійних шоу «Comic Strip» і «Catch a Rising Star», зробивши крок на шляху до свого акторського майбутнього.

Міллер стартував у кіно наприкінці 70-х років. Дебют відбувся в невеликій ролі серіалу «Слава». Після цього часто з'являвся на екранах у мильних операх і телевізійних фільмах. Його можна побачити в серіалах «Закон і порядок», «Велика вульгарщина», «Біографія», телешоу «Шоу Ларрі Сендерса», «Нічне шоу з Джей Лено», «Щоденне шоу» і багатьох інших. Наприкінці 80-х Ларрі був затверджений на роль у комедійній стрічці Геррі Маршала «Красуня», після чого актора стали активно запрошувати на проби.  

Міллер, напевно, єдиний актор, який зіграв таку кількість ролей професорів і деканів університетів. У цьому образі він постав у фільмах «Необхідна жорстокість» (1991) Стена Дреготі, телевізійної картині «Комп'ютер в кросівках» (1995) режисера Пейтона Ріда, «Божевільний професор» (1996) і продовженні - «Божевільний професор-2: Сім'я Клампов» (2000).

Глядачі можуть згадати актора в бойовику «Поцілунок на виліт» («Kiss Kiss Bang Bang»), в якому він з'являвся в кадрах разом з Робертом Дауні-молодшим і Велом Кілмером, в комедійній стрічці «Середня школа» молодого режисера Тома Морріса, мелодрамі «По той бік »Джеймса Додсона, серіалах« Гравітація»і« Красуні в Клівленді ». У 1999 році Міллер виконав роль Вальтера Стретфорда у фільмі режисера Джіла Джангер «10 причин моєї ненависті», а через 10 років з'явився в тій же ролі серіальної версії того ж кінотвору.

Актора часто запрошують озвучувати героїв мультиплікаційних фільмів. Його голосом говорили персонажі комедійних мультсеріалів «Доктор Кац», «Цар гори», «Геркулес», «Пригода Базз Лайтер із зоряної команди», «Пінгвіни з Мадагаскару» та багатьох інших.

З 1993 року Ларрі Міллер одружений на актрисі і сценаристці Ейлін Конн, з якою виховує двох дітей.Постери
Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар