Сієнна Міллер


Sienna Miller
Дата народження:
28 грудня 1981

Рейтинг персони

9.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Англійсько- американська актриса. 

Народилася в Нью-Йорку, США. Повне ім'я - Сієнна Роуз. Батько актриси - банкір, рано пішов з сім'ї. Мати - англійська актриса Жозефіна Джо Міллер

У 1987 році Сієнна разом з матір'ю виїжджають із США до Великобританії. Тут майбутня актриса і модель здобуває освіту - спочатку вчиться в Хейфілдській школі Святої Марії, а закінчує навчання в школі-пансіоні для дівчаток в Ескоті, графство Беркшир. З 1997 року - фотомодель, пізніше працює з відомими виробниками продуктів і одягу ("Coca-cola", "Prada", "Vogue" та ін.) 

Сієнна Міллер повертається в США для навчання в академії мистецтв Лі Страсберга. Дебютувала на професійній сцені в Нью-Йорку. Кінодебютом стала невелика робота у фільмі "Джоел-вершник", в 2001 році виконала роль Шерон у кінострічці "Південний Кенсінгтон". З 2002 року на ТБ - в серіалах "Американське посольство" і "Кін Едлі". 

Популярність отримала за фільми "Слоєний пиріг" і "Красунчик Алфі або Чого хочуть чоловіки" (обидва 2004). У 2007 році Сієнна Міллер знялася в незалежному артхаусному проекті актора і режисера Стіва Бушемі "Інтерв'ю". 

З 2005 року грає в театрах Лондона, продовжує працювати у фешн-бізнесі.Постери
Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар