Тім Міллер


Tim Miller
Дата народження:
10 жовтня 1964

Рейтинг персони

7.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

 Американський режисер.

У березні 1995 року Міллер заснував Blur Studio, компанію візуальних ефектів, анімації та дизайну, з Девідом Стіннетт і Кет Чепмен. Міллер був номінований на премію «Оскар» за кращий анімаційний короткометражний фільм 2005 року за короткометражний фільм «Суслик обламався», який він розділив з Джеффом Фоулером. У березні 2008 року Міллера призначили продюсером і режисером однієї з восьми анімаційних історій, заснованих на журналі Heavy Metal. Також, як продюсери і режисерів кожної історії, були прикріплені Девід Фінчер і Кевін Істмен.

8 квітня 2011 року 20th Century Fox найняла Міллера, щоб зняти фільм «Дедпул», заснований на персонажа Дедпула коміксів Marvel Comics. Це був його режисерський дебют, сценарій до якого написали Ретт Різ і Пол Верник, в той час як Райан Рейнольдс виконав головну роль.

Міллер і Джеф Фоулер також призначені режисерами і продюсерами анімаційного фільму їх студії Blur Studio «Дурень». Девід Фінчер найняв Міллера зробити вступну заставку до фільму 2011 року «Дівчина з татуюванням дракона». Пізніше те ж саме зробила Marvel Studios для фільму 2013 року «Тор 2: Царство темряви» режисера Алана Тейлора. Трихвилинний пролог бере дію в Свартальфхейм, 5000 років тому, коли мальок боровся з батьком Одіна, королем Бёром, і він був зроблений за 12 тижнів, від концепції до видачі. Остання заставка включала 75 різних кадрів, більшість з яких були повністю CG.
Ім’я:
19 вересня 2021
Ваш коментар