Соноя Мідзуно


Sonoya Mizuno
Дата народження:
01 червня 1988

Рейтинг персони

9.9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 8

Біографія

Британсько-японська актриса, фотомодель і балерина.

Народилася в Токіо, але незабаром перебралася в Сомерсет, в Великобританію. Її батько є японцем, а її мати - наполовину британкою, наполовину аргентинкою. У дитинстві навчалася в Royal Ballet Schoolruen, після закінчення якої грала в декількох балетних трупах, включаючи Semperoper Ballet, в Дрездені, в Німеччині, Ballet Ireland, New English Ballet Theatre і Scottish Ballet. У віці 20 років почала кар'єру фотомоделі і позувала для таких брендів як, Chanel, Alexander McQueen, Saint Laurent і Louis Vuitton. Протягом 2014 року Мідзуно грала в постановці Артура Піта «Найбільші шоу» в Королівському театрі «Ковент-Гарден».

Дебютувала в кіно, знявшись в науково-фантастичному трилері Алекса Гарленда «З машини», який вийде в прокат у Великобританії якого відбувся в січні 2015 року. У тому ж році вона також знялася в епізодичній ролі танцівниці у фільмі Майкла Даміана (англ.) Рос. «Висока напруженість». У 2016 році знялася у відеокліпі на пісню виконавців The Chemical Brothers і Beck «Wide Open».

У серпні 2016 з'явилася в музичному відео на пісню Френка Оушена, «Nikes». Була номінована на три премії за участь в зйомках фільму «Ла-Ла Ленд» (У Великобританії вихід в прокат відбувся в січні 2017 року), де вона зіграла роль Кейтлін, сусідки по кімнаті Мії (Емма Стоун).
Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар