Джанет Монтгомері


Janet Montgomery
Дата народження:
29 жовтня 1985

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Англійська актриса.

Джанет Монтгомері народилася 29 жовтня 1985 року в Борнмуті, графство Дорсет, Англія, Великобританія. У ранньому віці майбутня актриса переїхала до столиці Великобританії, Лондону, де мала стипендію від танцювальної школи. Також вона навчалася танцям в Коледжі театрального мистецтва Стелли Манн в Бедфорді, Бедфордшир. Згодом Джанет переїхала з Великобританії в Сан-Франциско.

Акторський дебют для Монтгомері був в 2008 році з епізодичної ролі в серіалі "Молокососи". Через рік вона вже виконувала одну з головних ролей фільму "Поворот не туди 3".

2010 рік запам'ятався актрисі багатьма хорошими роботами. Це були серіали "Жива мішень" і "Красені". Крім того, її танцювальне минуле допомогло їй отримати роль в картині Даррена Аронофскі "Чорний лебідь".

У 2011 році Джанет взяла участь в двох епізодах серіалу "Мерлін". Через рік вона грала в іншому шоу під назвою "Зроблено в Джерсі".

2013 рік став дуже продуктивним в кар'єрі Монтгомері. Тоді вона засвітилася в таких серіалах, як "Шпигуни Варшави", "Танці на межі" й "Абатство Даунтон".

Починаючи з 2014 року, актриса грає одну з провідних ролей в серіалі "Салем".Постери
Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар