Демі Мур


Demi Moore
Дата народження:
11 листопада 1962
Посилання:
Фан-сайт

Рейтинг персони

9.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 6

Біографія

Американська актриса, продюсер і режисер. 

Народилася в Росвеллі, Нью-Мексіко, США. Справжне ім'я і прізвище: Деметрія Гінес. Колишня дружина Брюса Уілліса.

На знімальний майданчик Демі привела мати, що мала зв'язки на телебаченні і допомогла дочці отримати її першу роль в телесеріалі "Лікарня загального профілю". У 1985 р. режисер Дж. Шумахер запропонував Демі роль у фільмі "Вогні Святого Ельма". 

У 1990 р. на екрани вийшов один з самих касових фільмів початку 90-х років — "Привид", за цей фільм Демі була номінована на "Золотий глобус". 

Знімалася у фільмах "Непристойна пропозиція" (1993), "Викриття" (1994), "Червона літера" (1995), "Стриптиз" (1996) та інші.

Демі Мур стала прапором фемінізму, реальним уособленням тих якостей, які допомагають сучасним жінкам на рівних змагатися з чоловіками. Величезний успіх фільму "Солдат Джейн", ще одне тому підтвердження. 

Будучи однією з найбагатших жінок Голлівуду, в 1991 р. вона організувала власну продюсерську фірму "Moving Pictures". Одним з її перших продюсерських дослідів став фільм "Нині і раніше". При її фінансовій підтримці був також знятий фільм "Якби стіни могли заговорити", 1996 р.(номінація на "Золотий глобус").


ПостериІм’я:
22 вересня 2020
Ваш коментар