Джон Мур


John Moore

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Ірландський режисер, сценарист, актор, оператор і продюсер.  

Джон Мур народився в 1970 році в Дандолку, Ірландія. Навчався в Дублінському інституті технологій, де отримав ступінь в медіамистецтві. Після закінчення навчання, ірландець думав, що не працюватиме в сфері кіно, але життя склалося інакше.  

Почав свою кар'єру Джон в кіноіндустрії з декількох короткометражних фільмів, які потім неодноразово показували на ірландському телебаченні. Першою такою роботою в 1990 році стала короткометражка "Велосипед Джека", для якої Мур навіть написав сценарій. Далі в 1995 році була ще одна короткометражка в режисерському кріслі –"Він стріляє, він забиває". Рік по тому Джон вирішив себе спробувати і як оператор в "35 в сторону".  

Першою повнометражною роботою режисера стала картина "В тилу ворога" 2001 року із Оуеном Вілсоном у головній ролі. Критики не особливо радо прийняли цю стрічку, але бюджет вона окупила в два рази.  

У 2004 році світ побачив фільм "Політ Фенікса", який, на відміну від попередньої картини, вже навіть не повернув витрачені кошти.  

Два роки по тому Мур спробував себе в жанрі хоррор – створив стрічку "Омен". У тому ж році він зіграв в одному з епізодів серіалу "Колекціонер".  

2008 рік – погане втілення на екрани гри "Макс Пейн". Навіть непоганий каст (Марк Уолберг, Міла Куніс, Ольга Куриленко) не змогли врятувати стрічку.  

Через 5 років Мур взявся за 5 частину "Міцного горішка", яка стала абсолютним провалом. На щастя, це було останньою краплею для багатостраждального "Горішка".  

9 вересня 2016 року відбулася прем'єра нового фільму Джона Мура – "I.T." з Пірсом Броснаном в головній ролі.  

Джон Мур одружений з Фіоною Коннон. У пари є син Баз.
Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар