Менді Мур


Mandy Moore
Дата народження:
10 квітня 1984

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американська акторка и співачка.

Аманда Лей Мур народилась 10 квітня 1984 роу  в Нашуа, Нью-Гемпшир, США в сім'ї Стейсі і Дона Мур. Стейсі була колишнім газетним репортером, Дон — пілотом «American Airlines». По батьківській лінії предками Мур були ірландці і індіанці черокі, по материнській лінії дід був єврей, баба — англійка. Бабуся була професійною танцівницею в театрі лондонського Вест-Енда, під час Другої світової війни служила в складі Жіночої Королівської Військово-Морської Служби. Зустрівшись зі своїм майбутнім чоловіком під час його перебування в Лондоні, де він проходив службу, вона таємно втекла в США.

У Мур є брати Скотт і Кайл. Вона виросла в Альтамонте-Спрінгс, що біля міста Орландо, штат Флорида, куди вона переїхала в ранньому віці з сім'єю через роботу батька. Мур виховали в католицькій вірі (хоча вона давно не практикуючий католик) і відвідувала середню католицьку школу єпископа Мура в Орландо.

У 1996 році відбувся екранний дебют Менді в фільми "Вуличні щури".

У 2001 році була участь у картині "Як стати принцесою".

2002 рік став дуже пам’ятним для дівчини – вона знялась у фільмі "Поспішай кохати", який приніс її славу.

Далі були роботи у серіалах "Як я зустрів вашу маму", "Красені"; фільмах "Сімнадцятирічна", "Тому що я так хочу". Також вона озвучувала Рапунцель в однойменному мультфільмі.

20 вересня 2016 року виходить серіал за участі Менді Мур "Це ми".
Постери
Ім’я:
28 жовтня 2020
Ваш коментар