Наталі Моралес


Natalie Morales
Дата народження:
15 лютого 1985

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американська актриса кубинського походження.

Відвідувала католицьку школу Святої Агати, перш ніж перейти в Південно-західну середню школу і вступити до університету Доу Джонса в Майамі на відділення журналістики.

Моралес найбільш відома за роллю Венді Уотсон в серіалі «Міддлмен», науково-фантастичної адаптації однойменного коміксу, єдиний сезон якого транслювався по кабельному телеканалу ABC Family. Це була її перша головна роль, після ролі в якості запрошеної зірки в телесеріалі «C.S.I .: Місце злочину Майамі» в 2005 році, і героїні «Тачку на прокачку» каналу MTV в версії відеогри. Моралес також грала і виступила в якості виконавчого продюсера в пілотному випуску серіалу «кинути палити», який був офіційним вибором третього щорічного незалежного телевізійного фестивалю ITVFest в Лос-Анджелесі в серпні 2008 року.
Моралес грала спеціального агента Лорен Круз в першому сезоні «Білий комірець». У травні 2010 року Моралес почала грати Люсі, подругу героя Азіза Ансарі Тома Хаверфордском в ситкомі телеканалу NBC «Парки і зони відпочинку». Моралес з'явилася в 2010 році фільмі Олівера Стоуна «Уолл-стріт: Гроші не сплять», продовження його фільму 1987 року «Уолл-стріт». У 2013 році Моралес знімається в одній з головних ролей в ситкомі ABC «Третя дружина».


Постери
Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар