Маргеріт Моро

Увійти через
Реєстрація
 

Маргеріт Моро
 
Маргеріт Моро (Marguerite Moreau)
Дата народження: 25 квітня 1977 1977-04-25
Біографія
 

 Американська актриса.

Маргеріт Моро народилася 25 квітня 1977 в Ріверсайді, Каліфорнія. Вперше на екрані Моро з'явилася в 1991 році, знявшись в епізодичній ролі в телесеріалі «Чудові роки». Кінодебют Маргеріт відбувся в картині «Могутні каченята», коли їй було 14 років. Надалі вона знялася в обох сиквелах картини. Моро вчилася в Вассарском коледжем, де отримала ступінь бакалавра мистецтв з політології в 1999 році.

У 2001 році актриса зіграла у фільмі «Спекотне американське літо». Потім послідувала провідна роль в картині «Королева проклятих», де Моро втілила образ вампіра Джесіки Рівз. За «Королевою проклятих» послідувала головна роль в телефільмі «запалює поглядом 2: Все заново», сіквелі картини «Та, що запалює поглядом». У 2003 році Моро виступила в ролі асистентки консультанта по присяжним з боку відповідача в драмі «Вердикт за гроші». У наступному році актриса зіграла вчительку англійської мови в телесеріалі «Перехідний вік». У тому ж році вийшов фільм Helter Skelter, де Моро виконала роль серійної вбивці Сьюзан Аткін.

У 2005 році Моро зіграла в епізоді телесеріалу «Залишитися в живих» «Все ненавидять Хьюго» в якості запрошеного актора. Після цього актриса з'являлася на екрані в основному в епізодичних ролях в таких серіалах, як «Що щодо Брайана», «Божевільні», «Життя як вирок», «Детектив Монк», «CSI: Місце злочину Нью-Йорк», «Приватна практика »,« Брати і сестри »,« Батьки »і« безстидники ».

З 22 травня 2010 року Маргеріт одружена з актором Крістофером Редманом, відомому за такими фільмами, як «Перевертень» і «88 хвилин». У подружжя є син - Каспер Хейес Редман (род.16.07.2015).

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
25 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw