Ґленн Моршавер


Glenn Morshower
Дата народження:
24 квітня 1959

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актор, продюсер.

Місце народження: Даллас, Техас, США.

Справжнє ім'я - Гленн Беннетт.

Свою першу роль в кіно отримав ще в середній школі. По закінченню він переїжджає до Голлівуду. Крім гри в кіно, ще був представником власної мотиваційної програми, з якою особисто їздив по містах Америки. Програма називається "Додаткова миля" (Extra Mile) і призначена людям для повного вираження своїх внутрішніх почуттів і досягнення свої цілей.

Найчастіше актор виконує ролі людей, які в тій чи іншій мірі причетні до військової служби і є вищими чинами, а так же учасників правоохоронних органів, пілотів. Подібних ролей на його рахунку понад 50-ти, що становить трохи менше третини всіх його ролей. Зазвичай ці ролі припадають на гучні блокбастери. Наприклад в "Трансформерах" його персонаж помер в першому фільмі, проте актор з'являється і в наступних двох частинах вже в ролі інших героїв. Так було і з його участю в серіалі "Зоряний шлях", де він грав різних персонажів в трьох епізодах, а крім того знявся в одній зі старих повнометражних версій.

У 2001 році потрапляє в автомобільну аварію, однак без особливих наслідків, продовжуючи свою акторську кар'єру.

Одружений на Керолайн Моршауер, від якої у нього двоє дітей. Познайомилася пара ще в школі, пізніше закріпивши відносини офіційно.

Ім’я:
23 січня 2021
Ваш коментар