Ебон Мосс-Бакрак - біографія, фільмографія та фото Ебон Мосс-Бакрак - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Ебон Мосс-Бакрак


Персона - Ебон Мосс-Бакрак
Like
«Ebon Moss-Bachrach»
Дата народження:
17 серпня 1978

Біографія

Ебон Мосс-Бакрак - американський актор в кіно і на телебаченні, знаменитий по фільмах «Будинок біля озера», «Стелс» і «Недитячі ігри».

Ебон з'явився на світ 17 серпня 1978 року в місті Амхерст американського штату Массачусетс в сім'ї Рене Мосс та Еріка Бакрака, керуючого музичною школою в Спрінгфілді. Закінчив місцеву школу в Амхрсті (Массачусетс), після чого навчався в Колумбійському університеті.

За свою творчу кар'єру Ебон знявся в понад 40 різнопланових ролях фільмів і серіалів. Його дебютною роботою стала роль Біллі в телевізійному трилері Джойса Чопра «Вбивство в маленькому містечку» (1999). Після цього Мосс-Бакрак отримав роль в драмі Генрі Біна «Фанатик», де знімався разом з Райаном Гослінгом. У цей же період він знявся в епізодах серіалів «Закон і порядок: Спеціальний корпус» і «Закон і порядок. Злочинний намір».

У перші роки 2000-х Ебон з'являвся в таких фільмах як «Ніколи більше», «Сімейка Тененбаум», «Американська пишність». У 2002 році Бакрак став виконавцем головної ролі у телевізійній комедії Лоуренса Тріллінга «Порно і ципочки», а через рік з'явився в образі головного героя музичної комедії Деймона Деша «Смерть династії». У тому ж 2003 році актора можна було побачити на широких екранах разом з Джулією Робертс і Кірстен Данст у драмі Майка Ньюелла «Посмішка Мони Лізи». Через пару років Ебон постав перед глядачами в ролі Тіма в бойовику «Стелс» (2005) Роба Коена, а ще через рік він засвітився разом з Кіану Рівзом і Сандрою Баллок у фантастичній мелодрамі «Будинок біля озера». У 2006 році актор поповнив свою творчу біографію головною роллю в комедійному трилері Девіда Уайка «Чемпіони».

Чергову головну роль Ебон Мосс-Бакрак отримав в 2011 році, в мексиканському трилері «Недитячі ігри» його партнеркою по зйомках стала американська актриса Вінесса Шоу. Через два роки він з'явився на екранах в парі з каліфорнійською актрисою Онжаню Елліс в драмі Вікі Валдрон «Волонтер». А в 2014 році Мосс-Бакрак виконав одну з невеликих ролей в комедії Саймона Хелберга і Жослін Таун «Не бачити нам Париж, як своїх вух», і також зіграв в епізодах серіалів «Вір» і «Останній корабель».

Крім роботи в кіно, його акторський талант можна було оцінити в постановках на сценах театрів «Primary Stages», «The Public Theater», «Signature Theatre Company», «Playwrights Horizons» і «Classic Stage Company».

Ебон Мосс-Бакрак заручений на американському фотографі українського походження Олені Ємчук, з якою виховує двох дітей.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 3


Ім’я:
23 вересня 2019
Ваш коментар