Стівен Мойєр - біографія, фільмографія та фото Стівен Мойєр - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Стівен Мойєр


Персона - Стівен Мойєр
Like
«Stephen Moyer»
Дата народження:
11 жовтня 1969

Біографія

Актор, продюсер, режисер.

Справжнє ім'я - Стівен Джон Емері.

Місце народження: Брентвуд, Ессекс, Англія, Великобританія.

Навчався в школі Святого Мартіна, потім в Хаттонской загальноосвітній школі (Ессекс). Проявивши бажання розвиватися як актор, надходить в Лондонську академію музики і драматичного мистецтва (LAMDA).

У кіно прийшов на початку 90-х, після театру, де він продовжує грати паралельно. У театрах актор проводить близько п'яти років. Виступав у Brentwood і Chelmsford, при цьому всіляко підтримуючи їх, після чого заснував свій. Театр називався "The Reject Society" (Товариство відхилених). Крім того, працював у Національному театрі Уельсу, в Королівському театрі Шекспіра та інших.

Перші ролі були телевізійні, в серіалах. Акторським дебютом у повнометражному кіно стало пригодницьке фентезі "Принц Веліант" (1997), де він зіграв головну роль. До нульових зігравши в досить великій кількості серіалів, найбільш широку популярність отримує після ролі в "вампірському" багатосерійному проекті "Справжня кров". Там же, на знімальному майданчику він знайомиться зі своєю майбутньою дружиною Анною Пакуін. У серіалі між їх персонажами теж був любовний інтерес, який ось так вилився в справжні стосунки. У 2009 актор оголосив про свої заручини з Анною Пакуін. Весілля зіграли вони в 2010 році, після чого влаштувалися в Лос-Анджелесі. Виховують двійнят сина Чарлі і доньку Поппі, які народилися у пари у вересні 2012 року. У актора є ще двоє дітей, від попереднього шлюбу з журналісткою.

Граючи як актор, пробує і інші ролі у світі Голлівудського шоу-бізнесу. У 2011 році на екрани кінотеатрів вийшов фільм жахів "Пустище", де крім виконавця головної ролі, Стівен Мойер виступив і в якості продюсера. Після майже відразу зайняв продюсерське місце ще в двух проектах. З'являється найчастіше у фільмах, сюжет яких пов'язаний з чимось містичним або просто жахливим.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
6.0 / 10 Голосів: 1

ПостериІм’я
18 серпня 2019
Ваш коментар