Білл Мюррей


Bill Murray
Дата народження:
21 вересня 1950

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американський актор.

Народився Білл Мюррей в місті Уілметт, штат Ілінойс, США. 

До акторської роботи Мюррей спочатку відносився, м'яко кажучи, не серйозно, проте талант робить свою справау. Без особливих зусиль Білл потрапляє на популярне телешоу "В суботу ввечері". Незабаром Білла, що користується неймовірним успіхом, разом з іншими ведучими, набравшего популярності шоу, запрошують до Голлівуду. 

Однією з перших серйозних робіт Мюррея, стає роль власника майданчика для гольфу у фільмі "Гольф Клуб". Незабаром до актора поступає чергова пропозиція - зіграти роль в малобюджетній картині "Тефтелі" (1979). 

Однією з найбільш яскравих Голлівудських зірок Мюррей став завдяки ролі у фантастичній комедії "Мисливці за привидами" (1984). Остаточно закріпитися в новому для актора статусі, Мюррею вдається, зігравши в другій частині надзвичайно успішного фільму. 

Однією з кращих ролей актора по праву вважається його робота в картині "День сурка" (1993). Не дивлячись на те, що "Оскар" який він розраховував отримати за цю роль, він так і не отримав, робота була по гідності оцінена і критиками і глядачами. Блискуче актор грає і в оскароносной картині Тіма Бертона "Ед Вуд" (1994). У 2000 році Мюррей з'явився на екранах в ролі боса трьох бойових красунь в картині "Ангели Чарлі". Свою першу, і поки що єдину номінацію на Оскар, актор отримує в 2003 році за роль в картині "Труднощі перекладу". 

У 2008 вийшла чергова картина за участю актора - "City of Ember", а в 2009 планується до виходу - "The Limits of Control".Постери
Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар