Петер Мюґінд


Персона - Петер Мюґінд
Like
Peter Mygind
Дата народження:
28 серпня 1963

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Петер Мюгінд - данський актор, телеведучий, музикант і диктор. На світ з'явився 28 серпня 1963 року в місті Фредеріксберзі в Данії в родині Сорена Мюгінда, бізнесмена, що займається промисловістю виробництва пластмас і актриси театру і кіно, а також режисера Джитт Абільдстром. У 2010 році під час передачі «Ved du hvem du er?» на данській радіостанції «DR» стало відомо, що прадід Петера - Теодор Мюгінд, побудував перший в Данії автомобіль. У 13 років Петер вчився в Швейцарській школі-інтернаті, де провів п'ять років. Після цього протягом п'яти років працював з матір'ю в театральній трупі «Hyltebjerg».

З 1988 по 1992 рік Петер вивчав акторську майстерність в Національній театральній школі в Копенгагені. Після чого він з'являвся на сценах багатьох театрів, його можна було побачити в постановках Королівського театру, театру Бетті Нансен, театру «Rialto» та багатьох інших. З 1995 року Мюгінд зарекомендував себе як комедійного актора на телебаченні, зігравши в «Score-Kaj». Його також можна було побачити в серіалах «Місце злочину», «Емпайр», «Королівство», «Такса», «Спецпідрозділ» і «Уряд».

За свою творчу кар'єру Мюгінд встиг виконати ролі в більш ніж 20 фільмах. Його дебют на екрані відбувся в телесеріалі «Місце злочину». А в 1991 році він зіграв одну з ролей в повнометражній данській стрічці «Лихоманка від сіна» режисера Аннелиз Ховманд. Після цього відточував свої професійні навички в датських художніх фільмах і серіалах. У 2001 році Мюгінд отримав одну з головних ролей (Волтера) в драмі Оке Сандгрен «Справжній чоловік». У 2005 році голосом Петера заговорив один з персонажів мультфільму «Три мушкетери» Яніса Цімерманіса. Через рік актор з'явився в комедійній стрічці Томаса Віллум Йенсена «Фугасна бомба». Після цього один за одним слідували історичний трилер міжнародного виробництва «Полум'я і Цитрон» (2008) Оле Крістіана Мадсена і сімейна комедія «Мисливці на монстрів» (2009) Мартіна Шмідта, в яких також зіграв Мюгінд.

У 2005 році Мюгінд став учасником проекту «Танці з зірками», і в тому ж році він зайняв пост керівника розважальної програми «Boom Boom».

У 2010 році Петер займався зйомками в драматичному серіалі «Уряд». І також знімався в серії фільмів режисера Мартіна Міе-Ренара («Мої племінники в Ютландії» 2010, «Мої племінники одні вдома» 2012 та «Мої африканські пригоди» 2013), в яких він з'явився в головній ролі Еріка Лунда.

Петер Мюгінд приймав участь в декількох кампаніях з питань соціальної відповідальності, під час чого проводив презентації за темами насильства і залякування, грунтуючись на особистому досвіді - ні в чому невинний син актора двічі піддавався необґрунтованим нападам. Навесні 2013 року Мюгінд тимчасово виконував обов'язки секретаря в школі «Hyltebjerg» в Валносе, куди відправився з програмою рішеннях гострих питань знущань та залякування. Крім цього, Петер кілька років працював послом служби дитячого соціального забезпечення, де проводив роботи з питань прав дітей та консультацій дитячого телефону довіри.

Петер Мюгінд одружився 10 серпня 1996, його обраницею стала тележурналіст, сценарист і режисер Ліза Мюлхаузен. Сім'я проживає в Шарлоттенлуді і виховує двох синів.Ім’я:
13 липня 2020
Ваш коментар