Самі Насері


Samy Naceri
Дата народження:
02 липня 1961

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

французький актор і продюсер. Став відомим здебільшого після головної ролі у фільмі "Таксі". Крім успішної кар'єри актора, також відомий завдяки численним порушенням закону і судимостям.

Біографія

Народився в Парижі від шлюбу французької матері, Жаклін, родом з Нормандії і алжирського батька Джілалі, який емігрував до Франції до проголошення незалежності Алжиром. В дитинстві мав ім'я Саїд, був одним із шістьох дітей у сім'ї. Школу залишив у віці 16 років, протягом декількох років працював на дрібних роботах. З 18 років почав вживати наркотики. У віці 20 років потрапив у автомобільну аварію, від якої отримав характерний шрам на обличчі. З раннього віку мав проблеми з правосуддям: у 1984 році був засуджений до п'яти років позбавлення волі за пограбування, з яких відсидів чотири.

Після виходу з в'язниці намагався почати кар'єру на сцені, але у той час не отримав визнання. Також у цей час поміняв свої ім'я Саїд на Самі. Першу роль отримав у фільмі Раї, яка отримала схвальну реакцію критиків. Справжній успіх почався після знайомства Самі з режисером Люком Бессоном. Перші проби на екрані почалися ще під час зйомок фільму «Леон», де Насері виконував епізодичну роль. Найбільший успіх з'явився після зйомок у фільмі «Таксі», де він зіграв головну роль молодого водія таксі. Успіх першого фільму Таксі спонукав авторів на продовження серіалу, де у наступних фільмах також знімався Насері. У 2006 році за участь у фільмі Патріоти отримав премію за найкращу чоловічу роль на Канському кінофестивалі.

Незважаючи на акторський успіх, починаючи з 2000-х років, Насері регулярно притягався до суду за різні злочини, за які також відбував неодноразові тюремні ув'язнення. Останній раз звільнився з в'язниці у червні 2009 року. У 2010 році написав книгу про своє життя і кар'єру актора.Постери
Ім’я:
27 вересня 2021
Ваш коментар