Фільм Переліт 2023

Кунал Нейер


Kunal Nayyar
Дата народження:
30 квітня 1981

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Актор.

Кунал Нейер народився 30 квітня 1981 року в Лондоні, Англія, Великобританія. Виріс в столиці Індії Нью-Делі. Після закінчення середньої школи майбутній актор відправився в США, щоб продовжити освіту в коледжі. Він спеціалізувався в області бізнесу в університеті Портленда, штат Орегон. У той же час Кунал там брав уроки акторської майстерності. Незабаром він був запрошений на театральний фестиваль. Нейер виграв премію Марка Твена, а також стипендії у престижному театрі Sundance Lab. Магістратуру в сфері мистецтв він закінчив в університеті Темпл, Філадельфія.

Дебют в кінематографі для індійського британця відбувся в 2004 році з ролі рознощика піци в картині "S.C.I.E.N.C.E".

2007 рік приніс акторові популярність. Саме з цього часу почався ситком "Теорія великого вибуху", де Кунал грає одну з головних ролей Раджеша Кутраппалі.

У грудні 2011 року Найяр одружився на Нехе Капур, володарці титулу "Міс Індія-2006".

У 2012 році Кунал взяв участь в озвучці мультфільму "Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф". Його голосом говорить Гупта. Тоді ж актор знявся в короткометражці "Або вмерти" ("Or die").

З наступного року Нейер почав озвучувати персонажа в серіалі "Санджей і Крейг", який триває і до наших днів.

У 2013-2014 році актор знявся в 2 епізодах серіалу "Салліван та син". У тому ж 2014 Кунал зіграв Тоні в стрічці "Доктор Таксист" і Каріма в картині "Писака".

У 2015 році Нейер зіграв роль в епізоді серіалу "Проект Мінді" і одну з другорядних ролей фільму "Їжа" ("Food").

8 жовтня 2016 року на Лондонському кінофестивалі відбулася прем'єра мультфільму "Тролі", в озвучці якого взяв участь Кунал Нейер.Постери
Avatar
Ім’я:
11 грудня 2023