Кунал Нейер - біографія, фільмографія та фото Кунал Нейер - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Кунал Нейер


Персона - Кунал Нейер
Like
«Kunal Nayyar»
Дата народження:
30 квітня 1981

Біографія

Актор.  

Кунал Нейер народився 30 квітня 1981 року в Лондоні, Англія, Великобританія. Виріс в столиці Індії Нью-Делі. Після закінчення середньої школи майбутній актор відправився в США, щоб продовжити освіту в коледжі. Він спеціалізувався в області бізнесу в університеті Портленда, штат Орегон. У той же час Кунал там брав уроки акторської майстерності. Незабаром він був запрошений на театральний фестиваль. Нейер виграв премію Марка Твена, а також стипендії у престижному театрі Sundance Lab. Магістратуру в сфері мистецтв він закінчив в університеті Темпл, Філадельфія.  

Дебют в кінематографі для індійського британця відбувся в 2004 році з ролі рознощика піци в картині "S.C.I.E.N.C.E".  

2007 рік приніс акторові популярність. Саме з цього часу почався ситком "Теорія великого вибуху", де Кунал грає одну з головних ролей Раджеша Кутраппалі.  

У грудні 2011 року Найяр одружився на Нехе Капур, володарці титулу "Міс Індія-2006".  

У 2012 році Кунал взяв участь в озвучці мультфільму "Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф". Його голосом говорить Гупта. Тоді ж актор знявся в короткометражці "Або вмерти" ("Or die").  

З наступного року Нейер почав озвучувати персонажа в серіалі "Санджей і Крейг", який триває і до наших днів.  

У 2013-2014 році актор знявся в 2 епізодах серіалу "Салліван та син". У тому ж 2014 Кунал зіграв Тоні в стрічці "Доктор Таксист" і Каріма в картині "Писака".  

У 2015 році Нейер зіграв роль в епізоді серіалу "Проект Мінді" і одну з другорядних ролей фільму "Їжа" ("Food").  

8 жовтня 2016 року на Лондонському кінофестивалі відбулася прем'єра мультфільму "Тролі", в озвучці якого взяв участь Кунал Нейер.  


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:

ПостериІм’я:
20 вересня 2019
Ваш коментар