Дмитро Назаров


Дмитрий Назаров
Дата народження:
04 липня 1957

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Актор

Назаров Дмитро Юрійович народився в місті Руза, Московська область. Заняття його батьків не були пов'язані з мистецтвом або кінематографом. Він ріс звичайною дитиною, що ганяла футбольний м'яч і прогулювала уроки заради перегляду нових фільмів. У шкільні роки Дмитро Назаров став відвідувати уроки художньої самодіяльності і виступати на сцені в різних напіваматорських спектаклях.

Після закінчення школи він вирішив вступати до театрального інституту, але не зміг здати вступні іспити. Розчарувавшись, молодий хлопець обрав більш приземлену професію і став працювати на московському хлібобулочному заводі кондитером. За кілька років Назаров піднявся по кар'єрних сходах до кондитера четвертого розряду.

Дмитро вирішив знову спробувати свої сили і пішов на вступні іспити до Щепкінського училища. І цього разу його прийняли. Успішно закінчивши навчання, актор без зусиль знайшов собі місце в Малому театрі, де виступав протягом декількох років. Трохи пізніше були театри "Сфера" і "Театр російської армії", а з 2002 року Назаров з'явився на сцені МХАТ.

Період гри в театрі тривав близько двадцяти п'яти років. Дмитра Назарова називали одним із найталановитіших акторів свого покоління. У 1993 році актор отримав звання Заслуженого артиста Росії, а пізніше - такі премії як "Кришталевий Турандот" і "Чайка".

Після епізодичних ролей у кіно, яких у Назарова чимало, він отримав важливу роль у фільмі "Любов на плоту", 1996 року. Потім були інші проекти: "Громадянин начальник", "Закон", "Каменська 3" та ін. Саме після першого серіалу актор став пізнаваний, і в наступних проектах він уже отримував головні ролі. Серед епізодичних ролей у серіалах, варто назвати "Штрафбат", "Курсанти" і "Виклик". У 2000 році актор отримав вище почесне звання Народний артист Росії.

У 2011 році Дмитро Назаров зіграв першого президента Росії Єльцина в телевізійному фільмі "Єльцин. Три дні в серпні ". У тому ж році актор взяв участь у зйомках європейської картини "Ларго Вінч 2: Змова у Бірмі", де також знялися Шерон Стоун і Томер Сісле. Це виявився не останній досвід Назарова в західному кінематографі. У 2013 році вийшла стрічка Еріка Рошана "Мьобіус" з його участю. А колегами по майданчику стали Жан Дюжарден, Сесіль Де Франс і Тім Рот.

Крім ролей в театрі і кіно, актор також дебютував в якості ведучого телевізійної передачі в "Кулінарному поєдинку" (2008 рік), яка виходить і сьогодні. У 2013 році він взяв участь у зйомках схожого проекту "Голодні ігри".

Дмитро Назаров одружений другим шлюбом із актрисою Ольгою Васильєвою. У нього є дочка, яка зробила його вже дідусем, від першого шлюбу, і двоє дітей від другого.
Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар