Андре Немец


André Nemec

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський сценарист і продюсер.

Німець народився і виріс в Йонкерсі, Нью-Йорку, де він вступив до школи Рівердейл разом з Джошем Аппелбаум. Потім навчався в школі мистецтв Тиш Нью-Йоркського університету. Після коледжу він возз'єднався з Аппелбаум і увійшов в індустрію розваг як телесценарист.

Список ранніх робіт німець включає «Завтра настане сьогодні» для CBS, «Повернення до Каліфорнії» для Showtime і «Кримінальні гонки» для FOX. Німець протягом трьох років працював над серіалом «шпигунки», де він виріс до рівня со-виконавчого продюсера. Потім Німець був допущений своїм другом і колегою Дж. Дж. Абрамс до написання сценарію до фільму «Місія нездійсненна: Протокол Фантом», четвертої частини кінофраншизи з Томом Крузом у головній ролі. Це був перший повнометражний фільм німець. Грунтуючись на успішному досвіді роботи німець з Paramount Pictures над «Місією нездійсненним», німець і Аппелбаум вибрали до написання перезапуску кінофраншизи «Поліцейського з Беверлі-Хіллз» з Едді Мерфі у головній ролі. Інші проекти включають нову історію про пригоди Черепашок-ніндзя, також як і не зазначену в титрах сценарну роботу над фільмом «Ілюзія обману». Німець також є виконавчим продюсером фільму «Континуум».

Німець і Аппелбаум також залишаються активними на телебаченні, де вони пишуть сценарії і розробляють (з друзями Скоттом Розенбергом і Джеффом Пінкнер) адаптацію роману Джеймса Паттерсона «Звіринець». Німець також в даний момент є продюсером науково-фантастичного драматичного серіалу «Нещасні» на каналі CW.
Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар