Аркадій Непиталюк


Персона - Аркадій Непиталюк
Like
Дата народження:
27 вересня 1967

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 8

Біографія

Український актор, режисер, сценарист. Член Національної спілки кінематографістів України. 

Аркадій Непиталюк народився 27 вересня 1967 року в селі Лехнівка, Ярмолинецького району на Хмельниччині. Закінчив акторський факультет (1991, майстер Борис Ставицький) та факультет телевізійної режисури КДІТМ ім. Карпенка-Карого (1996, майстер Віктор Кісін). Після стажування у Вищій медіа-школі в місті Гілверсум, Нідерланди (1993) та в штутгартській Академії мистецтв Shloss solitude, Німеччина (1995) працює з 1997 року режисером на телебаченні. Як режисер-постановник створював такі телевізійні програми, як «3х4. Найкумедніше домашнє відео», «Кунсткамера», «Еники-Беники», «Сімейні справи з Калінською», «Сусідські війни», «Один за всіх», «Дім на заздрість усім».

У 2016 році Аркадій Непиталюк дебютував як кінорежисер відразу двома ігровими фільмами, поставивши за власними сценаріями короткометражку «Кров'янка» та повнометражний фільм «Припутні». Стрічка «Кров'янка», яка перемогла у 7-му конкурсному відборі кінопроектів Держкіно та була створена кінокомпанією «Пронто фільм» на умовах державного замовлення, перемогла в Національному конкурсі 46-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». У квітні 2017 року фільм було номіновано в 6-ти категоріях на здобуття національної кінопремії «Золота дзиґа», у тому числі як найкращий короткометражний ігровий фільм 2016 року. 

Перший повнометражний ігровий фільм Аркадія Непиталюка «Припутні» (2017), дія якого відбувається під час православного свята, що в народі зветься Яблучним Спасом, та розповідає про долі трьох жінок – бабусі, доньки та онуки – чиї долі міцно переплетені, став одним з переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно України на отримання державної підтримки в 2016-2017 роках. 

З 2002-го Аркадій Непиталюк викладає режисуру та майстерність актора у КНУТКіТ ім. Івана Карпенка-Карого.Ім’я:
09 квітня 2020
Ваш коментар
Галина Нікішенко
Галина Нікішенко 25 вересня 2017 15:58
0
22 вересня в Черкасах відбулася презентація фільму "Припутні". Я вже декілька днів під великим враженням від перегляду. Кінокомедія в не звиичному розумінні жанру: і смішно, і сумно одночасно. У фільмі піднято багато наболілих тем нашого життя: і дороги, і забуте не Богом, а людьми та владою село, і медична допомога, і наша мова, і взаємени поколінь, і стосунки чоловіка та жінки. Так жити далі не можна. Фільм зроблений з любов'ю до України та з надією на краще та гідне життя. Баба Зіна"розбиває" нещасливе подружнє життя, Станіслав спалює таксі, яке відвезло його кохану жінку, Свєтка та Юра знайшли один одного. Все залежить від нас самих. Вдалий підбір акторів. Настільки природньо вони грають, що забуваєш, що це кіно, ніби знято реальних людей. Сподобалась операторська робота, особливо панорамні кадри. Якісне українське кіно, що дуже радує. Бажаю  режисеру та усій команді творчого натхнення та успіхів.
.