Білл Наї


Bill Nighy
Дата народження:
12 грудня 1949

Рейтинг персони

9.7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Англійський актор, лауреат премій «Золотий глобус» і BAFTA.

Білл Найі народився в Катерхема (англ.) Рос., Передмісті південного Лондона, графство Суррей. Його мати Катаріна Жозефіна Віттакер працювала медсестрою. Батько, Альфред Мартін Найі, керував автомобільним гаражем і працював механіком. Білл був молодшою ​​дитиною в родині і ріс разом із сестрою Ганною і братом Мартіном. Першим серйозним захопленням маленького Вільяма став рок-н-рол. Група Rolling Stones досі є його улюбленою. В юні роки Білл відвідував Школу для хлопчиків ім. Джона Фішера (John Fisher Grammar School) в Пурлі (англ.) Рос., Де і отримав свій перший акторський досвід в шкільних театральних постановках. Чи не здавши більшість випускних іспитів (крім англійської мови і літератури), в 15-річному віці Білл отримує роботу кур'єра в магазині.

У 16 років Найі збігає з будинку в Париж, щоб стати письменником. Але цим мріям не судилося збутися. Після повернення до Англії він складає іспити середньої школи, працює різноробочим і в психіатричній лікарні, де працювала його мати. В цей же час Білл надходить в Гілфордской школу акторської майстерності. Після закінчення цього навчального закладу Найі дебютує в театрі Уотермен в п'єсі Теннессі Вільямса «Молочний фургон більше тут не зупиняється». В середині 70-х на протязі двох сезонів актор працює в Everyman Theatre в Ліверпулі. Крім гри на сцені Білл часто не гребує і інший театральною роботою, в тому числі виконує обов'язки бармена в перервах і після закінчення вистав. 4 березня 1977 Білл Найі дебютує в Національному Театрі в Лондоні в епічній постановці Кена Кемпбелла і Кріса Лангем «Іллюмінатус».

До дебюту в кінематографі в 1981 році Білл Найі грав в театрі, брав участь в радіо і телевізійних постановках. Чотири рази працював з режисером Річардом Кертісом - у фільмах «Реальна любов» (2003), «Дівчина з кафе» (2005), «Рок-хвиля» (2009) і «Бойфренд з майбутнього» (2013).Постери
Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар