Елена Ногуерра


Héléna Noguerra
Дата народження:
18 травня 1969

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

Елена Ногуерра - бельгійська актриса, режисер, співачка і композитор, а також фотомодель, телеведуча і письменниця.

Елена народилася 18 травня 1969 року в Брюсселі в не дуже заможній родині. Її мати має португальське походження, вона перебралася до Бельгії під час наступу диктатури Антоніу Салазара. У сім'ї Ногуерра крім неї виховувалося ще троє дітей - дві сестри і зведений брат, одна з сестер нині відома бельгійська співачка Ліо.

У 15 років Елена зайнялася модельним бізнесом, зараз вона співпрацює з відомими паризькими агентствами «Viva» і «Click». Після цього деякий час вона працювала на радіо і телебаченні.

У 1989 році Ногуерра зайнялася вокальною кар'єрою. У тому ж році вийшов її перший сингл під назвою «Lunettes Noires», а в 1992 році вона записала нову пісню «Rivières rouges». Дебютний альбом Елена випустила лише через 10 років після першої сольної роботи, «Projet Bikini» вийшов у світ в 1999 році. Однак після цього Елена швидко надолужити згаяне, і з інтервалом у кілька років подарувала своїм шанувальникам новий альбом - «Azul», створений нею в 2001 році разом з аранжувальником і музичним виконавцем Філіппом Катерин. Пісні Елени, а особливо з останнього альбому, мали колосальну популярність у Франції. Кількома роками потому Ногуерра поповнила свою дискографію альбомами «Née Dans la Nature» (2004), «Fraise Vanille» (2007) і «Année Zéro» (2013).

Дебют Елени на екрані відбувся в 1989 році в епізодичній ролі (дівчини в супермаркеті) у фільмі Джона Львоффа «Ванна кімната». Після цього більшу частину свого часу вона присвячувала роботі моделлю, паралельно знімаючись в короткометражних стрічках. Новий виток кінокар'єри настав для Ногуерри на початку 2000-х років - в 2001 її можна було побачити на екрані в телевізійному фільмі Стефана Клав'є «Божественна дитина», і вже наступного року вона виконала відразу кілька нових ролей. Так з кожним роком її слава набирала обертів, відточуючи свою майстерність в невеликих ролях, професійні навички зростали, і режисери все частіше пропонували їй виконати образи лідируючих персонажів. Так у 2005 році Елена отримала одну з головних ролей (Сораї) в детективному трилері режисера Рішара Беррі «Чорний ящик», а разом з нею на знімальному майданчику працювали Хосе Гарсіа, Маріон Котійяр, Джеральд Ларош, Маріса Бруні-Тедескі і багато інших акторів. У 2009 році Ногуерра отримала ще одну головну роль у португальському історичному серіалі «Приватне життя Салазара».

На початку 2000-х Ногуерра випробувала свої можливості і в інших іпостасях: в 2002 році вона випустила книгу під назвою «Ворог всередині», в 2006 році спробувала себе як театральна актриса, а через два роки виступила як режисер і композитор до епізоду французького серіалу «Жінки Ікс».

Паралельно з цим вона продовжувала займатися музичною кар'єрою. Разом з Фредеріко Пеллегріні в 2006 році Ногуерра під сценічним ім'ям «Dillinger Girl» записала альбом «Bang!». Після цього вона знову повернулася до запису сольних альбомів і поїхала в гастрольний тур по Франції. З 2010 року Елена приєдналася до французького музичного колективу «Nouvelle Vague», разом з учасниками якого записала альбоми «The Singers» і «Couleurs sur Paris». Також вона продовжила записувати свої сольні композиції і знімати на них кліпи. Її останні музичні роботи отримали визнання у слухачів з різних країн.

Крім того, вона весь цей час не припиняла з'являтися у фільмах і серіалах. У 2010 році на екрани вийшла романтична комедія Паскаля Шомеля «Серцеїд», в якій Ногуерра з'явилася разом з Роменом Дюрісом і Ванессою Параді. Через рік шанувальники Елени побачили її в головній ролі пригодницької комедії Крістіана Клав'є «Папаши без шкідливих звичок».

А за період 2013-2014 років вийшло одразу 7 нових стрічок за участю Ногуерри, серед них детективний трилер Сильвена Уайта «Мізерере» (де вона знімалася разом з Жераром Депардьє та Джої Старром), драма Ізабель Чайки «Домашня життя», комедійна картина Паскаля Бюрдо «Синок», трилер Фабріса Дю Вельца «Аллилуя» і російська комедія Дмитра Дяченка «Кухня в Парижі».

Зараз актриса знімається ще в декількох кінопроектах, які повинні вийти на екрани в найближчий рік, серед них телевізійна стрічка Жиля Де Метра «3 Mariages et un coup de foudre» і кримінальна картина Бруно Гарсії «Meurtres à Collioure».
Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар