Ділан О’Браєн


Dylan O'Brien
Дата народження:
26 серпня 1991

Рейтинг персони

9.7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 35

Біографія

Ділан О'Брайен - американський актор, відомий глядачам за ролями у фільмах «Кадри» та «Той, що біжить лабіринтом», а також серіалу «Вовченя».

Ділан з'явився на світ 26 серпня 1991 року в Нью-Йорку в родині відооператора і актриси. У сім'ї також виховувалася старша сестра Ділана - Джулія. Родові корені родини О'Брайен сплетені різними національностями, серед них ірландці, італійці, англійці та іспанці. У 2009 році Ділан завершив навчання в середній школі «Mira Costa», після чого вступив до коледжу і кіношколи, які хотів закінчити одночасно. Однак, саме в цей період він був відібраний для серіалу «Вовченя». Після безлічі прослуховувань юний актор був затверджений відразу на головну роль Скотта, але перш, ніж погодитися, Ділан ретельно перечитав сценарій, і усвідомив, що йому набагато ближче серіальний друг Скотта - Стайлз Стілінські.

Після цього О'Брайена можна було побачити в невеликих ролях в епізодах серіалів «Новенька», «First Dates with Toby Harris». Ще на початку своєї творчої кар'єри молодий Ділан прославився у вузьких колах як творець комедійних відеороликів для «YouTube», які придумував і знімав сам.

У 2011 році Ділан дебютував у повнометражному фільмі Метта Уолша «В дорозі», де він був запрошений на роль одного з головних дійових персонажів. У тому ж році за участю О'Брайена вийшла трихвилинна короткометражка Роберта Бен Гаранта «Чарлі Браун: Помста бовдура».

Через рік (у 2012) актор поповнив свою творчу біографію головною роллю Дейва Ходжмана в мелодрамі режисера Джона Кездана «Уперше», де його напарницею по зйомках стала американська актриса Брітт Робертсон.

У 2013 році Ділан з'явився в образі Стюарта в комедійній стрічці Шона Леві «Кадри», і в той же час був запрошений на головну роль у новий трилер-антиутопію «Той, що біжить лабіринтом», зйомки якого завершилися в 2014 році. Роль Томаса з «Того, що біжить в лабіринті» подарувала акторові впізнаваність і популярність у глядачів з різних куточків світу. Творці фільму обіцяють вже у вересні 2015 представити спраглим кіногурманам продовження історії - «Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем», в якому знову зніметься Ділан О'Брайен.

Також Ділан зараз знімається в драмі Пітера Берга «Підводний горизонт», в якому він постане перед глядачами в головній ролі, а разом з ним в кадрах можна буде побачити Марка Уолберга, Курта Рассела, Джину Родрігез і Джона Малковича.

Крім кінодіяльності О'Брайен захоплюється музикою, він є учасником колективу «Slow Kids At Play», в якому грає на ударних.Постери
Ім’я:
23 липня 2021
Ваш коментар
Алина
Алина 17 жовтня 2015 15:18
0
.
eboyko
eboyko (Киев) 10 січня 2015 18:58
0

I love you
.