Боб Оденкірк


Персона - Боб Оденкірк
Like
Bob Odenkirk
Дата народження:
22 листопада 1962

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський актор кіно і телебачення, сценарист, продюсер і режисер.

Роберт Джон Оденкерк народився 22 жовтня 1962 року в місті Бёрвін, штат Іллінойс, але виріс в місті Непервілл того ж штату. Батьки - Барбара Оденкерк і Уолтер Оденкерк, римо-католики німецького і ірландського походження. Батько працював в друкованому бізнесі, шестеро братів і сестер, причому один з братів, Білл [en] (нар. 1965), теж працює сценаристом-коміком. Через деякий час після народження Боба, батько пішов з сім'ї, в 1995 році помер від раку. Також останні роки Уолтер страждав на алкоголізм, що вплинуло на Боба: він абсолютно не вживає спиртного. Боб вчився в коледжі Columbia College Chicago, там же вперше спробував себе в якості коміка: був ді-джеєм і писав сценарії для місцевої університетської радіостанції, першим учителем для нього став відомий актор, режисер і викладач Справ Клоуз.

У 1988 році Боб Оденкірк вперше з'явився на телебаченні: виконував різноманітні комедійні ролі в популярному шоу «Суботнім вечором в прямому ефірі», за три роки з'явився в дванадцяти випусках. Набагато продуктивніше була його робота над цією програмою як сценариста: 133 випуску за вісім років. Перший досвід роботи продюсером - 1996 рік, телефільм Mr. Show with Bob and David: Fantastic Newness; дебют як режисера - 1998 рік, один з епізодів скетч-шоу «Містер Шоу з Бобом і Девідом».

З 1997 року одружений на Наомі Оденкерк (в дівоцтві - Йомтов), у пари двоє дітей: Натан Вільям (рід. 1998) і Ерін Джейн (нар. 2000).


ПостериІм’я:
06 липня 2020
Ваш коментар