Софі Оконедо


Персона - Софі Оконедо
Like
Sophie Okonedo

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актриса.

Місце народження: Лондон, Англія, Великобританія.

Виховувалася в єврейській громаді, так як її батько був нігірійцем, що працює в сфері політики, а мати єврейкою. Росла майбутня актриса в умовах, які не можна назвати багатими - батько покинув їх сім'ю, коли дівчинці було п'ять років. Так її виховувала мати.

Проявивши інтерес до театру і кіно, вдало надходить після школи в Королівську академію драматичного мистецтва в Лондоні. Ненадовго з'явившись на театральних підмостках, йде на телебачення, куди її беруть після ролі в шекспірівській п'єсі. Артистка впевнено почувала себе як на сцені, так і в кадрі.

Кар'єра на британському телебаченні у актриси взяла старт дуже швидко. Починаючи як актриса телесеріалів, в результаті в перші десять років кар'єри потрапляє і в повнометражні фільми американського виробництва, серед яких "Ейс Вентура 2: Коли кличе природа" (1995) і "Шакал" (1997). У наслідку, граючи на студіях своєї батьківщини та Ірландії, неодноразово в майбутньому з'являється у відомих американських блокбастерах. А за роль у драмі "Готель «Руанда»" (2005) актриса була номінована на Оскар. У 2005 році на екрани британського, а пізніше світового телебачення виходить перезапуск культового серіалу "Доктор Хто", в одному з епізодів якого Софі зіграла провідну роль. У 2006 році була номінована на Золотий Глобус. Одним з останніх в її фільмографії став "Після нашої ери" (2013).

Від продюсера Еойна Баркера у актриси є дочка, проте пара живе порізно, донька залишилася ж з мамою.Ім’я:
06 липня 2020
Ваш коментар