Сергій Онопко


Sergej Onopko
Дата народження:
03 лютого 1985

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

Український актор.

Сергій Онопко народився 3 лютого 1985 року в Харкові, Харківська область, УРСР, СРСР (зараз це одне з найбільших міст України). Найбільше актор відомий зйомками у проектах за межами рідної країни.

Сергій дебютував у кінематографі у 2013 році відразу з дуже великого, але не найбільш вдалого фільму Джона Мура "Міцний горішок: Хороший день, щоб померти", де головну роль зіграв уже легендарний Брюс Вілліс. Самому Онопко тут дісталася вельми маленька роль рядового солдата.

Наступні цікаві картини в кар'єрі актора з'явилися протягом 2015 року, коли він узяв участь у створенні таких вельми якісних стрічок, як "Шпигун" Пола Фіга та "Не дихай" Фредеріко Альвареса, де в Сергія персонажі вже хоча би отримали імена.

За 2018 рік у фільмографії Онопко з'явилася робота режисури Френсіса Лоуренса "Червоний горобець". Саме цей проект на цей момент приніс акторові найбільшу популярність завдяки виконанню ролі Семенова.

14 січня 2019 року на українські екрани вийде фільм Манса Марлінда та Бйорна Стейна "Парк розваг" за участі Сергія Онопко.
Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар