Стів Орам


Steve Oram
Дата народження:
25 серпня 1973

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Стів Орам - англійський актор, сценарист і композитор. Народився 25 серпня 1973 року в місті Мелтон Мовбрей графства Лестершир в Англії.

Стів вивчав англійську мову і ази кінопрофесії в університеті «University of East Anglia» в Норвічі. Стартував як актор комедійного жанру в комедійних шоу в Единбурзі, де працював разом з актором Томом Міттеном, також в 2000 роки з'являвся вечорами в комедійних вечірніх програмах студії «Ealing Studios», де познайомився зі своєю майбутньою колегою Еліс Лоу.

У 2002 році Стів разом з Томом Міттеном створювали комедійні скетчі «Matthew & Tone: Tales of Friendship and Innocence», що демонструвалися на каналі «Channel 4» в рамках 5 сезону серіалу «Лабораторія комедії» під керівництвом режисера Домініка Брігстока. Орам також писав музику для цього проекту.

Наприкінці 1990-х - початку 2000-х Стів зіграв Поліцейського в серіалі «The people like us» для каналу BBC Two, також з'явився в образі Поліцейського в серіалі «Дві пінти лагера і упаковка чіпсів», виконав роль Блінки в комедії Майкла Дауса «Глухий проліт»(2004). Орама можна було побачити в другому і третьому сезонах серіалу «Tittybangbang» на каналі «BBC Three» і в серіалі «Передмістя у вогні» на каналі «Five». Глядачі також могли оцінити акторський талант Стіва в серіях «Майті Буша» Джуліана Берретта і Ноеля Філдінга на «BBC Three», де він з'являвся в образі Донні.

Стів Орам став автором сценаріїв і режисером багатьох короткометражних фільмів під псевдонімом Стів Аур, які випускав на студії «Lincoln Studios». Тривалий час разом зі своїм колегою і приятелем Томом Міттеном вони брали участь в довгограючому комедійному шоу «Oram & Meeten's Club Fantastico» в Лондоні. Крім того, з 2008 по 2009 рік Орам брав участь в стенд-ап турі комедійного актора і режисера Стіва Кугана «Steve Coogan is ..... Alan Partridge and other less successful characters» разом з Еліс Лоу.

Орам поширив свій талант ще в одну сферу, він пише музику до фільмів. Його роботу можна оцінити в кінокартині «Школа комедій» режисера Алекса Хардкасла, який вийшов на екрани в 2008 році.

У 2012 році Орам разом зі своїм творчим товаришем Еліс Лоу написали сценарій до чорної комедії «Раз! Два! Три! Помри!» режисера Бена Вітлі (спільно з дружиною режисера - Емі Джамп). Крім цього, Стів і Еліс отримали головні ролі в цій картині.

У 2013 році Орам з'явився в різних образах відразу 5 картин, серед яких комедійний бойовик «Армагеддець» Едгара Райта, комедія Джеймса Гріффітса «Танцюй звідси!», серіал «Квиток на вихід» та інші стрічки. Наступного року глядачі могли оцінити актора у фільмі абсолютно іншого жанру - ірландському трилері «Канал», створеного режисером Іваном Кевеном. Стів виконав одну з головних ролей разом з Рупертом Евансом і Антонією Кемпбелл-Хьюджекс.

Зараз Орам продовжує зніматися в різних картинах, серед яких серіал «Glue», фільмі жахів «Вівтар» Ніка Уїллінг і драма «The Greatest Englishman» Джастіна Харді.
Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар