Ольга Орлова


Дата народження:
13 листопада 1977

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Російська співачка і актриса. 

Народилася в Москві, Росія. 

Закінчила економічний факультет Московського економічно-статистичного інституту. В 1994 році перша дівчина, яка увійшла до першого складу в нову російську жіночу поп-групу "Блестящие". Дебют Ольги відбувся в дебютному кліпі групи "Там, лише там". Орлова в групі була не лише солістом, але і автором багатьох пісень ("Де ж ти, де", "Чао, бамбіна" і багато інших), з якими "Блестящие" добилися великої популярності. За 6 років за участю Ольги група досягла багато чого: зняла 10 кліпів, випустила п'ять альбомів. Після того, як Ольга пішла з "Блестящих"  в 2000 році, через рік, в 2001 році вона почала сольну кар'єру. 

На початку вона мала намір виступати одна, але потім передумала. Був проведений конкурс, і з великої кількості співаючих і танцюючих дівчат Ольга обрала Оксану і Марину, які, з її слів, сподобалися їй одразу. Цілий рік вона готувала матеріал для свого дебютного альбому, щоб в самому кінці його, 15 грудня представити на суд слухачів свою роботу, названу коротко і ясно: "Перший". 

У листопаді 2002 року Ольга їде у Домініканську республіку для участі в третьому реаліті-шоу першого каналу "Останній герой".  У березні 2009 року Ольга стає учасницею музичного шоу першого каналу "Дві зірки". Напарником Ольги став актор Дмитро Харатьян

В 2003 році знялася у фільмі "Золоте століття", але ця картина не є кінодебютом для Орлової: раніше вона брала участь в зйомках фільму "Анна Карамазофф" (1991). 

Знімалася у фільмах "Кохання-зітхання" (2006), "Кохання-зітхання 2" (2008) і "Іронія коханняі" (2010).
Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар