Кенні Ортега


Персона - Кенні Ортега
Like
Kenny Ortega
Дата народження:
18 квітня 1950

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський режисер, продюсер і хореограф. 

Народився в Пало-Альто, Каліфорнія, США. У кіно дебютував постановкою фільму "Класний мюзикл: випускний". 

Він поставив церемонії відкриття і закриття Олімпійських Ігор в Атланті, став режисером фільмів "Класний мюзикл", "Класний мюзикл 2: Канікули". Також Ортега зняв телефільм "Cheetah Girls 2". 

Спочатку Ортега прославився своєю роботою з відомим танцюристом і хореографом Джином Келлі, включаючи фільм Роберта Гріволда "Ксанаду". Ортега продовжив свій шлях до популярності, ставши хореографом класичного фільму 1987 р. "Брудні танці", і удостоївся нагороди як постановник танцювальних номерів відеокліпа Мадонни на пісню "Material Girl". Разом з Майклом Джексоном він придумав номери і став хореографом світових турів поп-ідола, в 1992-1993 рр. на підтримку альбому "Dangerous" і в 1996-1997 рр. на підтримку "History". 

Ортега виступив режисером декількох епізодів таких серіалів, як "Дівчата Гілмор", "Еллі МакБіл" і "Надія Чикаго" і удостоївся номінації на премію "Еммі" за режисерську роботу над епізодом американського ситкому "Grounded for Life". Став режисером документального фільму "Майкл Джексон: от і все".Ім’я:
09 грудня 2019
Ваш коментар