Кенні Ортега - біографія, фільмографія та фото Кенні Ортега - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Кенні Ортега


Персона - Кенні Ортега
Like
«Kenny Ortega»
Дата народження:
18 квітня 1950

Біографія

Американський режисер, продюсер і хореограф. 

Народився в Пало-Альто, Каліфорнія, США. У кіно дебютував постановкою фільму "Класний мюзикл: випускний". 

Він поставив церемонії відкриття і закриття Олімпійських Ігор в Атланті, став режисером фільмів "Класний мюзикл", "Класний мюзикл 2: Канікули". Також Ортега зняв телефільм "Cheetah Girls 2". 

Спочатку Ортега прославився своєю роботою з відомим танцюристом і хореографом Джином Келлі, включаючи фільм Роберта Гріволда "Ксанаду". Ортега продовжив свій шлях до популярності, ставши хореографом класичного фільму 1987 р. "Брудні танці", і удостоївся нагороди як постановник танцювальних номерів відеокліпа Мадонни на пісню "Material Girl". Разом з Майклом Джексоном він придумав номери і став хореографом світових турів поп-ідола, в 1992-1993 рр. на підтримку альбому "Dangerous" і в 1996-1997 рр. на підтримку "History". 

Ортега виступив режисером декількох епізодів таких серіалів, як "Дівчата Гілмор", "Еллі МакБіл" і "Надія Чикаго" і удостоївся номінації на премію "Еммі" за режисерську роботу над епізодом американського ситкому "Grounded for Life". Став режисером документального фільму "Майкл Джексон: от і все".


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я:
21 вересня 2019
Ваш коментар