Тереза Палмер


Teresa Palmer
Дата народження:
26 лютого 1986

Рейтинг персони

8.4 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 5

Біографія

Австралійська актриса. 

Народилася в Аделаіді, Південна Австралія. Повне ім'я - Тереза Мері Палмер

В 2003 році закінчила Мерседес коледж і вирішила присвятити себе кіномистецтву. У тому ж році вона виграла на місцевому конкурсі "Пошук Кінозірки". Її першою роботою була роль аніматора. Вона одягалася як персонаж мультфільму "Strawberry Shortcake" по вихідних, для залучення клієнтів в торгівельні центри біля Аделаіди. Палмер також відвідувала курси акторської майстерності протягом декількох років і знімалася у рекламних роликах. 

Першою роллю у кіно для Палмер стала робота в незалежному австралійському фільмі "2:37" (2006). Вона зіграла в цьому фільмі практично одразу після закінчення школи, не маючи по суті жодного акторського досвіду. За роль в цьому фільмі вона була номінована на "Australian Film Institute Award" в 2006 році в номінації "Краща актриса". Цей фільм послужив поштовхом в її акторській кар'єрі і через деякий час вона підписала контракт з William Morris Agency. 

Дебют Терези в Голлівуді відбувся з фільмом "Прокяття 2" (2006). Палмер переїхала до Лос-Анджелеса в травні 2007 року, в цьому ж році на екрани вийшла картина "Грудневі хлопчики" (2007). 

В 2008 році актриса була обрана на роль у фільмі "Казки на ніч", а в 2010 році вийшов фільм "Учень чаклуна" за участю Терези

Серед останніх проектів Терези Палмер участь у фільмах "Я номер чотири" (2011) і "Відвези мене додому" (2011).Постери
Ім’я:
04 серпня 2021
Ваш коментар