Дін Парізо


Dean Parisot

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Режисер, продюсер, сценарист.

Повне ім'я: Альдо Луїс Парізо.

Місце народження: Уілтон, штат Коннектикут, США.

Син знаменитого музиканта Альдо Сімонса Парізо, який грав на віолончелі. Навчався в кіношколі Нью-Йорка Tisch School of the Arts. Свою кар'єру починав з телевізійних шоу, фільмів і передач, вже перегодом перейшовши в "вищу лігу". Найчастіше йому випадала честь займатися якраз постановкою пілотних епізодів багатосерійних проектів. Займався виробництвом таких серіалів, наприклад, як "Північна сторона", "Зміна способу життя", "Швидка допомога".

Дебютною повнометражною роботою режисера можна вважати телевізійний фільм "Підставлений", але визнання він отримує в 1998 році за стрічку "Ось такі пироги", в якому знялися Дрю Беррімор і Люк Уіллсон . Далі він так і продовжує працювати над серіалами, а й над фільмами, які виходять в світовий прокат . Приміром він випускає комедійний сай-фай фільм "У пошуках галактики" (1999) і рімейк "Аферисти Дік і Джейн розважаються" (2005), а паралельно знімає серіали "Правосуддя", "Правильна дружина", "Американська сім'я". У 2013 на кіноекрани виходить його комедійний екшн "РЕД 2", який багато хто називає кращим, ніж перший фільм серії.

З 1986 року був одружений на редакторові Саллі Менкен, яка померла в 2010 році, встигнувши подарувати режисерові двох дітей.
Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар