Сара Джессіка Паркер


Sarah Jessica Parker
Дата народження:
25 березня 1965

Рейтинг персони

9.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 8

Біографія

Американська актриса і продюсер. 

Народилася в Нельсонвіллі, Огайо, США. 

Батьки — Стівен Паркер і Барбара Фрост розвелися, тому Сара разом з двома братами і сестрою виросла в сім'ї вітчима. Сім'я була велика, оскільки і в сім'ї вітчима було ще четверо дітей, але кожній дитині завжди приділялася увага, у тому числі і самій Сарі. Батьки вирішили зробити з маленької Сари професійну актрису і не помилилися. 

Ще в початковій школі Сара Джессіка поступила в балетну школу, де завжди відзначали її старанність. Вже в 1976 році дівчинка взяла участь у кастингу для бродвейського мюзиклу "Безневинні" і отримала першу в своєму житті роль. Будучи вже професійною артисткою (чому сприяло старанне навчання в Американській школі балету і професійній дитячій школі), Сара разом зі своїми братами і сестрами брала участь в мюзиклі "Звуки музики" і забезпечила собі головну роль в ще одній відомій бродвейській постановці - "Енні". 

У кіно дебютувала роллю в серіалі "3-2-1 Contact"(1980), до цього знялася в декількох епізодах на телебаченні. Незабаром Сара вступає до вищої школи Двайта Морроу, вдало поєднуючи навчання з роботою, поповнюючи своє професійне резюме все новими ролями. У цей період вона активно починає зніматися в телевізійних серіалах. Це зробило Сару впізнаваємою серед мільйонів американців. 

Сара прекрасно виглядала на екрані як в ролях другого плану у фільмах "По дорозі в завтра", "Футлуз", так і в головній ролі в підлітковому кінохіті "Дівчата хочуть розважатися". Картини виявилися вельми вдалими, але все таки цього виявилося мало для того, щоб молода амбітна актриса була зведена в ранг зірки. І після ряду невеликих фільмів таких як "Рік мій життя", "Кімната вгорі", "Політ навігатора", "Рівне правосуддя", Сара нарешті отримує роль коханки героя Стіва Мартіна в комедії 1991 року "Лос-Анджелеська історія". 

Незабаром послідували і значиміші ролі у фільмах: "Медовий місяць у Лас-Вегасі" (1992), де вона зіграла у парі з Ніколасом Кейджем, "Фокус-покус" (1993), "На відстані удару" (1993) з Брюсом Уіллісом, в знаменитій картині "Ед Вуд" (1994). Сара з дитинства була великою фанаткою творчості Вуді Аллена, і ось їй пощастило знятися разом з прославленим режисером в телефільмі "Сонячні хлопчики" (1995) і в тому ж році отримати головну роль у фільмі "Рапсодія Майамі". 1996 рік виявився одним з самих напружених в кар'єрі Паркер. Він ознаменувався роботами у фільмах "Клуб перших дружин", "І якщо Люсі впаде", "Крайні заходи", "Марс атакує!". 

Але справжня зірка Сари запалала, коли вона з'явилася в образі журналістки Керрі Бредшо в телесеріалі "Секс у великому місті" (1998-2004). Перемога Сари в 2000 році в номінації "Краща актриса" на церемонії врученні премій "Золотий Глобус" лише підкреслила той факт, що вона грає роль Керрі так, ніби вона була написана спеціально для неї. Подальші два роки також принесли їй "Золоті Глобуси" в тій же номінації. 

Весною 2008 року вийшла повнометражна картина "Секс у великому місті", що продовжує розповідь про героїнь серіалу.

Успішно займається добродійністю, працює в ЮНІСЕФ і навіть є членом Голлівудського жіночого політичного комітету. 

Сара Джессіка Паркер 19 травня 1997 року вийшла заміж за свого давнього друга -  актора Метью Бродеріка.Постери
Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар
Olya
Olya (Киев) 13 травня 2010 18:43
0

она просто МЕГА!!!!!!!!!!!!!!!
.