Кетрін Паркінсон

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть

Кетрін Паркінсон
 
Кетрін Паркінсон (Katherine Parkinson)
Дата народження: 09 березня 1978 1978-03-09
Біографія
 

Англійська акторка та сценарист.

Кетрін Джейн Паркінсон народилася 9 березня 1978 року в Хаунслоу, Західний Лондон, Англія, Великобританія, у родині історика Алана Паркінсона. Виросла майбутня акторка в Толворті та Сербітоні (райони Лондону). Кетрін відвідувала Школу дівчаток Тіффіна, після чого ще навчалася в Коледжі святої Хільди в Оксфорді, графство Оксфордшир. Вищу освіту Паркінсон отримувала в Академії музичного та драматичного мистецтва в Лондоні, але кинула цей заклад заради виступів у постановках.

Дебют акторки в кінематографі відбувся в 2005 році з епізодичних ролей у серіалах "Катастрофа", "Масовка" і з ТБ-фільму Адріана Шерголда "Покликання – учитель".

У 2006 році в кар'єрі Кетрін з'явилося шоу, яке непогано змінило її життя. Саме серіал "Комп'ютерщики", де вона до 2013 року знялася у 25 епізодах, приніс їй чималу популярність.

За 2008 рік фільмографію Паркінсон поповнили такі картини, як "Легка поведінка", "Як втратити друзів і змусити всіх тебе ненавидіти".

Протягом 2009-2018 років акторка взяла участь у створенні стрічок "Рок-хвиля", "Однокласниці і таємниця піратського золота" (обидві 2009) та гарного серіалу "Люди" (24 епізоди).

Кетрін Паркінсон заміжня за актором Гаррі Пікоком. У пари є дві дочки: Дора та Гвендолін.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
19 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw