Педро Паскаль


Pedro Pascal
Дата народження:
02 квітня 1975

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

Американський актор чилійського походження.

Паскаль народився в Сантьяго, Чилі. Незабаром після його народження його сім'я отримала політичний притулок у Данії, поки Чилі перебувала під військовою диктатурою Аугусто Піночета. Педро провів дитинство в окрузі Оріндж (Каліфорнія) і Сан-Антоніо. Вивчав акторську майстерність в Школі мистецтв округу Оріндж і Школі мистецтв Тиша.

У Паскаля були епізодичні ролі в таких телесеріалах, як «Баффі - винищувачка вампірів», «Гарна дружина», «Батьківщина», «Менталіст», «Закон і порядок. Злочинний намір »,« Грейсленд »та інших. Він пройшов кастинг на адаптацію телесеріалу «Чудо-жінка» 2011 року, який в результаті не випустили в ефір. У квітні 2014 роки з'явився в телесеріалі «Гра престолів» в ролі принца Оберіна Мартелла, яка принесла йому всесвітню популярність.

Паскаль отримав премії LA Drama Critics Circle Awards і Garland Award за роль у виставі міжнародного міського театру «Сирота». Він виступав у «позабродвейських театрі» в таких постановках, як Maple and Vine Джордана Харрісона, Beauty of the Father Ніло Круса, Based on a Totally True Story Роберто Агірре-Сакаса, Sand Триста Балдвін, Old Comedy Девіда Грінспена, Some Men Терренса МакНеллі і Shakespeare in the Park's. Паскаль - член нью-йорского клубу LAByrinth Theater Company. У квітні 2015 року, Паскаль знявся разом з Хайді Клум в музичному кліпі Sia на пісню «Fire Meet Gasoline».

Паскаля часто бачать в компанії з партнеркою по серіалу «Гра престолів» Ліною Хіді. У лютому 2015 року Хіді підтвердила, що чекає спільного з Паскалем дитини, а в квітні повідомила, що це буде дівчинка. 10 липня Хіді народила дочку, яку назвали Таллула Кіарра Хіді.Постери
Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар