Том Пейн


Tom Payne
Дата народження:
21 грудня 1982

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 10

Біографія

 Британський актор кіно і телебачення.

Томас Пейн народився 21 грудня 1982 року в англійському місті Челмсфорд, графство Ессекс. У своєму рідному місті навчався в школі з театральним ухилом, після чого переїхав до Лондона і вступив там в Центральну школу ораторського та акторського мистецтва, яку успішно закінчив у 2005 році.

Практично відразу після закінчення школи Том починає зніматися для телебачення. З 2007 по 2008 рік Том зайнятий на зйомках серіалу «Вулиця Ватерлоо», що розповідає про проблеми сучасної школи, учнів та вчителів. Незважаючи на те, що до моменту зйомок «Вулиці Ватерлоо» Тому вже виповнилося 24 роки, він зміг переконливо зіграти 17-річного школяра. У кіно Том дебютував в 2008 році в романтичній комедії «Міс Петтігрю живе одним днем», головні ролі в якій виконали Френсіс Макдорманд і Емі Едамс.

У 2009 році Тому вдалося легко закохати в себе всіх британських домогосподарок і домогтися першої популярності, з'явившись на екранах телевізорів в черговий екранізації роману Емілії Бронте «Грозовий перевал», хоча і грав в ній лише другорядну роль. Пейн продовжує успішно зніматися в телепроектах: в 2009 році він з'являється в детективному серіалі «Міс Марпл Агати Крісті», з 2011 по 2012 грає в серіалі про тіньову сторону світу кінних скачок і кінного спорту «Фарт», від режисера Майкла Манна з Дастіном Хоффманом в головній ролі. У 2013 році Тому Пейна вдається отримати головну роль у великому кіно, в високобюджетної екранізації однойменного бестселера, історичної пригодницької драми «Лікар: Учень Авіценни». Том грає юного героя, який прагне стати учнем великого лікаря з Персії, Авіценни, щоб розгадати його секрет лікування від страшних недуг. Разом з Пейном у фільмі грають Бен Кінгслі та Стеллан Скарсгард. Фільм вийшов в прокат в багатьох країнах світу, і на сьогоднішній день це найбільший проект Пейна. З 2016 по 2019 рік виконував роль «Ісуса» в серіалі «Ходячі мерці».Постери
Ім’я:
22 вересня 2021
Ваш коментар