Пайпер Перабо


Piper Perabo
Дата народження:
31 жовтня 1976

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американська актриса.

Пайпер народилася в Далласі і виросла в містечку Томс-Рівер в штаті Нью-Джерсі. Її батько Джордж Вільям Перабо (за національністю португалець) - фізіотерапевт, а мати Мері Шерлотт Улланд (норвежка) - професор поезії в коледжі округу Оушен (штат Нью-Джерсі). Має двох братів: Ноя і Адама, які також є акторами. У 1998 році Пайпер закінчила з відзнакою університет Огайо зі ступенем бакалавра театральних мистецтв.

Її першою помітною роллю була роль у фільмі «Бар" Бридкий койот "», де вона зіграла Вайолет Сенфорд на прізвисько «Джерсі» - дівчину, яка мріє стати композитором і приїхала в Нью-Йорк, щоб реалізувати свою мрію. Фільм отримав кінонагороду MTV в номінації «Кращий музичний епізод». Крім кіно, Пайпер також грала в театрі. У 2007 році вона дебютувала на Бродвеї з головною роллю в п'єсі «Причини бути милою» (автор Ніл ЛаБут).

З 26 липня 2014 року Пайпер одружена з актором, режисером і продюсером Стівеном Кееем, з яким вона зустрічалася 3 роки до їх весілля. Пайпер - вегетаріанка. Захоплення - класична музика, література, рибалка. Вона близька подруга Ліни Хіді, разом з якою знімалася у фільмах «Печера» і «Уяви нас разом».Постери
Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар