Микола Перестюк - біографія, фільмографія та фото Микола Перестюк - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Микола Перестюк


Персона - Микола Перестюк
Like
Дата народження:
24 липня 1992

Біографія

 Український актор театру та кіно.

Народився 24 липня 1992 року у Києві. Навчався в УФМЛ імені Тараса Шевченка, який закінчив у 2009 році. Згодом вступив до механіко-математичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, закінчив магістратуру. Вперше ступив на сцену у шкільному театрі, заснованому випускниками. Там за 3,5 роки зіграв у 8 спектаклях, серед яких — головна роль у п'єсі В. Шекспіра «Багато шуму з нічого». За часи навчання в Університеті, на другому курсі, дізнався про Київський театр-студію імпровізації Чорний Квадрат, художнім керівником якого є Анатолій Нейолов, та про те, що в студії проходить набір на навчання. Микола вступає до студії в 2011 році та починає професійно займатися акторством. Наступні кілька років пройшли в написанні етюдів та імпровізаціях. Майже кожної суботи він виходив на чорний квадратний оксамит, на честь якого і був названий театр. Микола є автором вистави «Любов буває двічі», у 2014 році його було прийнято до трупи театру. В театрі Чорний Квадрат його вчителем був Михайло Костров, окрім імпровізації він навчав акторській майстерності на камеру. Микола почав зніматися в епізодах в серіалах. Відвідував десятки акторських шкіл у Києві та їздив на майстерклас Бернарда Хіллера до Берліна.

Перший короткометражний фільм, в якому Микола зіграв головну роль, був знятий режисером Володимиром Маріниним та називався «Простолюдин. Відлік зворотній». Прем'єра цього фільму відбулася в травні 2014 року на Канському кінофестивалі в програмі short film corner.

В 2017 році Микола вперше знявся в головній ролі в фільмі «Історія Лізи», в якому розповідається історія дітей з синдромом дауна. Після закінчення зйомок цього фільму Миколу запрошують зіграти гімназиста Миколу Ганкевича в художньому фільмі-екшені «Крути 1918» режисера Олексія Шапарєва, який вийде у прокат восени 2018 року.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 1


Ім’я
19 серпня 2019
Ваш коментар