Венсан Перес


Vincent Perez
Дата народження:
10 червня 1964

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Актор, режисер, сценарист.

Місце народження: Лозанна, Швейцарія.

Мати актора з німецьким корінням, батько ж з іспанськими. У дитинстві любив дивитися кіно, зокрема пізніше він в одному з інтерв'ю говорить про те, що порівнював себе з Чарлі Чапліном. Був сором'язливим, з творчою душею, що думав вилити спочатку в роботу над скульптурами, однак захоплюючись фотографією, віддається цій справі. У кінематографі прийшов поступово, проте намітивши туди спочатку. Спершу вивчає фотографію і операторську роботу в Centre Doret, який знаходився в Веве (Швейцарія). Після ж у Женьева він вивчає драматургію, а після в консерваторії і акторську майстерність. Якщо мати підтримувала наміри свого син, то батько в першу чергу хотів, щоб той знайшов себе у сфері бізнесу та роботі з фінансами.

Під час навчання в паризькій консерваторії, він вже починає з'являтися на сценах театру. Водночас, знову таки в студентські роки, дебютував на кіноекрані в якості героя фільму "Страж ночі" (1986). Його проривною роллю став антагоніст персонажа Жерара Депардьє у фільмі "Сірано де Бержерак" (1990), після чого артиста починають запрошувати у багато проектів, які в підсумку отримують дуже гарні оцінки. За роль в "Сірано де Бержерак" він отримує премію Сезар у категорії краща чоловіча роль. Пік кар'єри і хороших ролей припадає саме на період 90-х років. Граючи в кіно, він стає партнером таких зірок, як Ізабель Аджані, Катрін Деньов, Кім Бейсінгер. У 2007 році його можна побачити в бойовику російського виробництва "Код апокаліпсису", де він зіграв разом з "нянею" Анастасією Заворотнюк. У 1996 році він зіграв у сіквелі франшизи "Ворон", де практично всі трюки виконував сам, у тому числі і протистояння з лиходієм у фіналі фільму. У 2013 виконує головну роль в режисерській роботі Філіпа Лелуша "(Не)очікуванний принц".

На початку нульових актор пробує себе як режисер, випустивши в 2002 році фільм "Шкура ангела", а в 2006 році "Секрет". До цього актор Венсан Перес пробував себе як режисер, знявши в 90-х кілька короткометражних робіт, при цьому дві роботи боролися за пальмову гілку на міжнародному кінофестивалі в Каннах. Це були км "Обмін" (1992) і "Нічого сказати" (1999).

У 1995 році артист був внесений журналом People в ТОП 50 найкрасивіших людей року. Будучи одруженим зараз на актрисі Карині Сілла, був деякий час у відносинах спочатку з Жакліт Біссет, а пізніше з Карлою Бруні-Саркозі. Грає артист в основному ролі спокусників, красенів і романтичних персонажів.

Ім’я:
03 березня 2021
Ваш коментар