Роман Перфільєв


Персона - Роман Перфільєв
Like
Дата народження:
30 травня 1985

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Український кінорежисер, сценарист, продюсер.

Народився 30 травня 1985 року в Києві. Навчався у київській середній школі № 193. У 1999 році переїхав на навчання до Ізраїлю. 2003 — закінчив школу сучасних мистецтв WIZO Haifa Academy of Design and Education[en]. За шкільні роки розвинув здібності у малюванні, про що свідчать багато його картин, приймав участь у конкурсах митців. У 2007 році закінчив Tiltan College of Design and Visual Коммуникатион, за напрямком постпродукція для кіновиробництва. У 2009 році закінчив Новий болгарський університет факультет візуальні ефекти та виробництво. Під час навчання почав працювати за фахом у сфері пост-продакшен в ізраїльських студіях. У 2008 році був запрошений працювати арт-директором у «Video Line Production House» у місті Тель-Авів, Ізраїль.

Повернувшись до України у 2009 році працював у пост-продакшен відділах на телеканалах MTV Україна, Інтер (телеканал), співпрацював з каналом 1+1 та в компанії Postmodern Postproduction Film.UA Group. Здобувши досвід роботи у сфері продакшен та пост-продакшен, багато працюючи з відео матеріалами: монтажем, обробкою та зйомкою, почав втілювати свої ідеї у створенні кіно. За часів роботи написав сценарії та розвинув кейси ідей, щодо зйомок власного кіно. У 2012 році брав участь у сумісній режисерській роботі та пост-продакшен втіленні з нинішнім креативним продюсером та учасником гурту The Hardkiss Валерієм Бебко на зйомках відеокліпів «Like» Роми Жолудя та «Get into my car» Анни Райс.

У 2015 році — вийшов дебютний короткометражний фільм «Маньячелло», фільм брав участь у конкурсних програмах різних країн світу і вийшов у фінал на кінофестивалі «International Open Film Festival (IOFF)». На початку 2017 року вийшов трейлер до повнометражного фільму жахів «Лиса Гора», робота як режисера, сценариста та продюсера.Ім’я:
09 квітня 2020
Ваш коментар