Мішель Пфайффер


Michelle Pfeiffer
Дата народження:
29 квітня 1958

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

 Американська актриса.

Пфайффер народилася в місті Санта-Ана, штат Каліфорнія. Вона була другою з чотирьох дітей підрядника з постачання нагрівальних приладів і кондиціонерів Річарда Пфайффер і домогосподарки Донни Таверна. Батьки були уродженцями Північної Дакоти. Батько мав нідерландське, німецьке і ірландське походження, мати - шведське і швейцарське. В її родині є старший брат Рік (рід. В 1955) і дві молодші сестри, Діді і Лорі, які теж актриси. Незабаром після її народження сім'я переїхала в Мідуей-Сіті, а потім в Фаунтін-Веллі, де в 1975 році Пфайффер закінчила школу. Після цього вона якийсь час працювала касиркою в супермаркеті, а потім надійшла в коледж Голден Вест, де якийсь час вивчала юриспруденцію, збираючись стати стенографісткою в суді. У 1978 році Пфайффер перемогла в конкурсі краси «Міс Орендж» і в той же рік брала участь в конкурсі «Міс Каліфорнія», зайнявши там шосте місце. Вона добре себе показала на сцені під час цих конкурсів, тому найняла собі агента і почала ходити на прослуховування.

На початку 1980-х Пфайффер знялася в декількох незначних фільмах, перш ніж стався її прорив після зйомок у стрічці 1983 «Обличчя зі шрамом». Надалі вона досягла більшого успіху з провідними ролями у фільмах «Леді-яструб», «Іствікські відьми» і «Одружена з мафією», причому за останній вона висувалася на «Золотий глобус».

Період з кінця 80-х до початку 90-х років виявився найбільш вдалим для Мішель: у цей період вийшло безліч фільмів з її участю, в яких кінокритики високо оцінювали її акторську гру. Вона номінувалася на «Оскар» і удостоїлася премії BAFTA за кращу жіночу роль другого плану у фільмі 1988 року "Небезпечні зв'язки». У наступному році вона виграла «Золотий глобус» і знову отримала номінації на «Оскар» і BAFTA вже як найкраща актриса в драмі «Знамениті брати Бейкер» (1989). За наступні фільми «Російський дім» (1990) і «Френкі та Джонні» (1991) Пфайффер ще двічі висувалася на «Золотий глобус». Нові номінації на «Оскар» і «Золотий глобус» Пфайффер отримала за роль у фільмі «Поле любові» (1992). У 1993 році актриса з'явилася в костюмної мелодрамі «Епоха невинності», яка принесла їй ще одну номінацію на «Золотий глобус». Крім критично успішних кінострічок, в дев'яностих Пфайффер знімалася і в великих голлівудських фільмах, найбільшого комерційного успіху з яких домоглися «Бетмен повертається», «Вовк», «Небезпечні думки» і «Що приховує брехня». На початку двохтисячних актриса з'явилася в драмі «Білий олеандр», де її роль знову отримала широке визнання критиків. Пфайффер удостоїлася декількох нагород за фільм, а також номінувалася на премію Гільдії кіноакторів США. Після цього Пфайффер зробила перерву в кар'єрі, повернувшись на екрани лише в 2007 році, знявшись в комедійному мюзиклі «Лак для волосся».

Пфайффер була двічі заміжня: за Пітером Хортоном (1981-1988) і за Девідом Едвардом Келлі (з 1993 року). У неї є прийомна дочка Клаудіа-Роза (р. 1992) і рідний син Джон-Генрі (р. 1994) [1]. Має старшого брата Ріка (рід. В 1955) і двох молодших сестер, Діді і Лорі.Постери
Ім’я:
16 січня 2021
Ваш коментар