Розамунд Пайк


Rosamund Pike
Дата народження:
28 січня 1979

Рейтинг персони

9.1 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 7

Біографія

Англійська актриса. 

Народилася в Лондоні, Англія. 

Розамунд Пайк — єдина дитина в сім'ї оперних співаків Юліана і Кароліни Пайк. Розамунд відвідувала  інтернат в Брістолі. В 16 років була прийнята в знаменитий Національний молодіжний театр (National Youth Theatre), де грала три сезони. Потім Розамунд поступила в коледж Ведхем в Оксфордському університеті, щоб вивчати англійську літературу. Будучи студенткою, Розамунд активно грала в студентських спектаклях, періодично привертаючи увагу діячів кіноіндустрії власною талановитою грою. Тоді ж майбутній актрисі запропонували декілька ролей на ТБ і в кіно. 

Розамунд дебютувала у кіно роллю в телевізійному фільмі "Одруження по-англійськи" (1998). Пізніше отримала роль леді Херріет у фільмі ВВС "Дружини і дочки" (1999). Дев'ять місяців Розамунд знімалася в цьому фільмі, а потім повернулася до Оксфорда, щоб закінчити навчання. 

В 2001 році вона завершила своє навчання, отримавши кваліфікацію бакалавра. Віднині Розамунд сконцентрувалася лише на своїй акторській кар'єрі. Актриса знялася у ряді відомих фільмів, крім того вона залишається активною і на  театральній сцені. 

Найбільш відомі ролі в фільмах "Помри, але не зараз" (2002), "Земля обітована" (2004), "Гордість і упередження" (2005), "Дум" (2005) та інші.
Постери
Ім’я:
26 січня 2021
Ваш коментар