фильм Крик

Розамунд Пайк


Rosamund Pike
Дата народження:
28 січня 1979

Рейтинг персони

8.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 12

Біографія

Англійська актриса. 

Народилася в Лондоні, Англія. 

Розамунд Пайк — єдина дитина в сім'ї оперних співаків Юліана і Кароліни Пайк. Розамунд відвідувала  інтернат в Брістолі. В 16 років була прийнята в знаменитий Національний молодіжний театр (National Youth Theatre), де грала три сезони. Потім Розамунд поступила в коледж Ведхем в Оксфордському університеті, щоб вивчати англійську літературу. Будучи студенткою, Розамунд активно грала в студентських спектаклях, періодично привертаючи увагу діячів кіноіндустрії власною талановитою грою. Тоді ж майбутній актрисі запропонували декілька ролей на ТБ і в кіно. 

Розамунд дебютувала у кіно роллю в телевізійному фільмі "Одруження по-англійськи" (1998). Пізніше отримала роль леді Херріет у фільмі ВВС "Дружини і дочки" (1999). Дев'ять місяців Розамунд знімалася в цьому фільмі, а потім повернулася до Оксфорда, щоб закінчити навчання. 

В 2001 році вона завершила своє навчання, отримавши кваліфікацію бакалавра. Віднині Розамунд сконцентрувалася лише на своїй акторській кар'єрі. Актриса знялася у ряді відомих фільмів, крім того вона залишається активною і на  театральній сцені. 

У 2002 році Пайк зіграла одну з найвідоміших своїх ролей, вона стала дівчиною Джеймса Бонда, Мірандою Фрост, англійською шпигункою, яка виявилась зрадницею і помічницею лиходія-маніяка, у картині про агента 007 «Помри, але не зараз».

Інша відома робота акторки — найстарша з сестер Беннет у фільмі «Гордість та упередження» (2005) з Кірою Найтлі у головній ролі. Розамунд також зіграла Саманту Грімм в екранізації комп'ютерної гри «Дум» (2005). У фантастичному трилері «Клони» (2009), акторка виконала роль дружини героя Брюса Вілліса. У 2011 році Пайк знялась у фільмі «Агент Джонні Інгліш: Перезапуск», з Ровен Аткінсон у головній ролі. У 2012, у фільмі Джек Річер, зіграла роль Гелен Родін, адвоката.Постери
Ім’я:
16 січня 2022
Ваш коментар
Гость
Гость 20 березня 2021 20:51
0
Актрисулька никакая и фильмы с ее участвуем тоже .
.