Джефф Пінкнер


Jeff Pinkner

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американський сценарист і продюсер.

Він закінчив Пайксвіллскую школу в Балтіморі, Меріленд в 1983 році, Північно-Західний університет в 1987 році і Гарвардської юридичної школи. Він відомий по своїй роботі в серіалі "Шпигунка", де він працював виконавчим продюсером. У 2006 і 2007 рр. він був виконавчим продюсером і сценаристом містичного серіалу «Залишитися в живих». Склад сценаристів «Залишитися в живих», включаючи Пінкнер, був номінований на премію Гільдії сценаристів США за кращий драматичний серіал на церемонії в лютому 2007 року за їх роботу над другим і третім сезонами «Залишитися в живих».

Пінкнер написав сценарій до фільму «Нова Людина-павук. Висока напруга »разом Роберто Орсі і Алексом Куртцманом для Columbia Pictures. У фільмі знялися Ендрю Гарфілд і Емма Стоун, а режисером став Марк Уебб. Фільм вийшов в США в травні 2014 року.

У 2008 році Пінкнер почав виробництво науково-фантастичного серіалу каналу FOX «Грань», поряд з со-творцями Алексом Куртцманом, Дж. Дж. Абрамс і Роберто Орсі. Пінкнер служив в якості со-шоураннер, виконавчого продюсера і сценариста (все разом з Дж. Х. Уайменом) протягом четвертого сезону шоу. У висновку четвертого сезону, Пінкнер покинув серіал.
Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар