Біллі Портер


Billy Porter
Дата народження:
21 вересня 1969

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американський актор і співак.

Портер народився в Піттсбурзі, Пенсільванія, в родині Уільма Е. Портера і Клорінди Форд. У нього також є сестра, Мері березня Форд. Він закінчив Коледж витончених мистецтв в Університеті Карнегі - Меллон, де отримав ступінь бакалавра в драмі. Портер також є випускником професійної програми Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі зі сценарної майстерності.

Портер починав кар'єру на театральній сцені, з'явившись в таких постановках, як «Міс Сайгон», «Бріолін», «Венеціанський купець», «Ісус Христос - суперзірка», «Дівчата мрії», «Ангели в Америці», а також ряді інших. Він написав шоу одного актора, «Гетто-суперзірка (Той, хто я є)», з яким виступав у «Joe's Pub» в Нью-Йорку з лютого по березень 2005 року, а також був номінований на премію «GLAAD». Портер виконав роль Лоли в бродвейському мюзиклі «Чумові боти», за яку отримав ряд нагород і номінацій, включаючи «Тоні» і «Драма Деск» за кращу чоловічу роль в мюзиклі.

Починаючи з 2018 року, Портер виконує одну з провідних ролей в телесеріалі FX «Поза», що принесла йому похвалу від критиків, а також номінацію на премію «Золотий глобус» за кращу чоловічу роль в телевізійному серіалі - драма. У тому ж році з'явився в восьмому сезоні серіалу-антології «Американська історія жахів» під назвою «Апокаліпсис».
Постери
Ім’я:
25 жовтня 2020
Ваш коментар