Йозефіне Пройс


Josefine Preuß
Дата народження:
13 січня 1986

Рейтинг персони

1 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Йозефіне Пройс відома кінолюбителям як німецька актриса, яка виконала одну з головних ролей у фільмі «Турецький для початківців».

Йозефіне народилася 13 січня 1986 в місті Цеденик (Бранденбург, Німеччина). Інтерес до мистецтва виявляла з самого ніжного віку. З юних років відвідувала заняття з ритмічної гімнастики і досягла успіху в цій справі. У 1993 році Пройс зайняла призове місце на змаганнях серед молодих спортсменів. Також паралельно юна Йозефіне була ученицею театральної студії в Берліні, де провчилася з 2002 по 2004 рік.

Перші ролі актриси відбулися в епізодах серіалів «Місце злочину», «Діло на двох», «Іменем закону» та «Берегова охорона». Вона виконала зовсім невеликі епізодичні образи, але напрацювала навички акторської професії перед камерою.

З 1999 року на телеекрани вийшла розвиваюча передача для дітей «Маленькі Енштейна», в якій Пройс з'являлася в ролі Анни Райхенбах аж до 2001 року. Ця роль принесла справжній успіх актрисі і зробила її впізнаваною і популярною серед широкої аудиторії юних телеглядачів.

Наступним не менш успішним проектом для Йозефіне став комедійний серіал «Турецька для початківців», де акторка з'явилася в головній ролі Хелени Шнайдер. А в 2012 виконала ту ж роль в однойменній кіноверсії Бора Дагтекіна.

У 2012 році актриса поповнила список своїх зіркових ролей ще однією - Шарлотти Брінгхаммер у комедійній стрічці «Лотта і великі надії» режисера Едзард Оннекена, який був одним із співавторів картини «Турецький для початківців». А через рік Пройс з'явилася в тому ж образі в комедії «Лотта і світле майбутнє» Геро Вайнройтера.

Крім того, в 2013 - 2014 роках актриса брала участь ще в декількох кіно і телепроектах. Її можна побачити в головних ролях фільму жахів Торстена Клайна «Прокляте місце» і драматичного міні-серіалу Філіпа Кадельбаха «Пілігрим», в драматичній стрічці Ханну Салонена «Повитуха» і комедії Анно Зауль «Чоловічі помилки».
Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар