Фільм Переліт 2023

Флоренс П'ю


Florence Pugh
Дата народження:
03 січня 1996

Рейтинг персони

9.2 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 9

Біографія

 Англійська акторка.

 Флоренс Роуз П'ю народилася 3 січня 1996 року в Оксфорді, графство Оксфордшир, Англія, Великобританія, у родині балерини Дебори та ресторатора Клінтона П'ю. У неї є троє братів і сестер, серед яких актор і музикант Тобі Себастьян, а також акторка Арабелла Гіббінс. Деякий час Флоренс із батьками жила в Андалусії, Іспанія. У шестирічному віці вона зробила перші кроки на театральну сцену при школі Коукторпа в Хардвіці, Західний Оксфордшир. Крім того, П'ю навчалася у Школі Вічвуда та Школі святого Едварда в рідному Оксфорді.

 Дебют акторки в кінематографі відбувся у 2014 році з не найуспішнішого та не найвідомішого фільму Керол Морлі під назвою "Падіння", де дівчині відразу дісталася одна із провідних ролей. Наступний цікавий проект у житті Флоренс з'явився вже у 2016 році, коли вона зіграла головного персонажа в роботі режисури Вільяма Олдройда "Леді Макбет".

 2018 рік був дуже активним для П'ю, адже тоді дівчина взяла участь у створенні картин "Пасажир", "Король поза законом" й у створенні міні-серіалу "Маленька барабанщиця" (6 епізодів).

 Протягом 2019 року фільмографію акторки поповнили такі стрічки, як "Боротьба з моєю родиною" та "Сонцестояння".Постери
Avatar
Ім’я:
11 грудня 2023