Елла Пернелл


Ella Purnell
Дата народження:
17 вересня 1996

Рейтинг персони

9.6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 5

Біографія

 Британська акторка.

Народилася у Лондоні 17 вересня 1996, де і сьогодні проживає зі своєю матір'ю. Окрім батьків, у неї є ще троє молодших братів. Вона закінчила приватну школу Форест у Лондоні, до цього відвідувала Лондонську приватну школу для дівчаток та у вересні 2011 вступила на десятий обов'язковий рік навчання. Елла відвідувала щотижневі заняття у театральній школі Сильвії Янг, де вивчала акторську майстерність, вокал та хореографію, а також була членом агентства талантів Young 'Uns (тепер відоме як агентство Сильвії Янг). На сьогодні вона належить до агенції The Rights House. Пернелл також навчалась у Театрі молодих акторів Ізлінгтона. У 2008 серед сотень дівчаток вона здобула роль у мюзиклі Олівер! у Королівському театрі на Друрі-Лейн у Лондоні. Елла і ще декілька дівчаток були закріплені до шоу в дитячий ансамбль протягом цілого року.

Ближче до завершення роботи в мюзиклі Олівер!, її призначають на роль молодої Рут у Ніколи не відпускай мене режисера Maрка Романека — фільмі-утопії, створеному за мотивами однойменної книги Kaдзуо Iсіґуро. Це була головна роль, у якій Елла грала юного персонажа Кіри Найтлі; перша половина сюжету розповідає про школу-інтернат Гейлшем, де головні персонажі є дітьми, а у другій половині описується їхнє життя після випуску зі школи. Після виходу в прокат фільму Марка Романека Елла проходила проби на роль Кейлі у фільмі Густаво Рона Шляхи до вічного життя, за мотивами книги Саллі Ніколс, роль Мії у фільмі Хуана Карлоса Фреснаділлоса Вторжники (Пожирачі), що вийшов у прокат 2010 року у Лондоні та Мадриді. Вона грає доньку Клайва Оуена і є головним персонажем. Нещодавно кіножурнал Screen International назвав її однією з 10 зірок завтрашнього дня Великої Британії. Також Пернел з'явилася у короткометражному фільмі Цукерка каналу BBC HD.

У 2013 вона зіграла у фільмі Пипець 2 разом з акторкою Хлоєю Морец. Тоді ж вона зіграла головну роль у фільмі Дикість (англ. WildLike) а також юну Малефісенту у Дiснеївському фільмі 2014 року Чaклунка. Пернелл знялась разом з Ейсою Баттерфілд і Евою Грін в екранізації режисером Тімом Бертоном однойменної книги Р́енсома Ріґґза Дім дивних дітей міс Сапсан.  Фільм був знятий у 2015 і вийшов у світ 2016 року. Також у 2015 році акторка брала участь у зйомках фільму Доступ до всіх областей (фільм, 2016), де грала роль Мії, працюючи на одному майданчику з Джорджі Хенлі. Він був знятий на музичному фестивалі Bestival 2015 до переїзду в Бристоль для додаткових зйомок.Постери
Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар