Анастасія Пустовіт


Дата народження:
27 вересня 1994

Рейтинг персони

8.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 16

Біографія

 Українська акторка театру та кіно.

Анастасія Пустовіт народилася 1994 року в Скадовську на Херсонщині. Батько — міліціонер, мати — косметолог. У 1996 році родина переїхала до селища Немішаєве Бородянського району Київської області. З третього класу Анастасія співала в народному хорі «Калинонька». Пізніше стала брати участь в конкурсах читців віршів. Далі займалася зі своєю сусідкою, яка закінчила театральний інститут. Під її впливом і сама вирішила стати актрисою. Після 9-го класу вступила до акторського коледжу. Вступити до Університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенко-Карого змогла лише з третьої спроби і лише на контракт (2014 рік, спеціалізація «Акторське мистецтво драматичного театру і кіно (жінки, український курс)»). Третій курс навчання оплатила з гонорару за зйомки у фільмі «Коли падають дерева». Після цього була переведена на бюджетне навчання.

Захоплюється боксом і танцями на пілоні. За власним зізнанням, що подібно до батька, руками відчуває проблеми зі здоров'ям у людей. Живе у цивільному шлюбі з актором та однокурсником Кареном Варданяном.

У 2018 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого (курс Дмитра Богомазова). З того ж року — в акторському складі Київського академічного театру драми і комедії на Лівому березі. З 2017-го року знімається в кіно. Першими роботами були епізоди в стрічках «Пташка співоча» (Арина) та «Підкидьки-2» (Світлана Писарюк). У 2018-у році зіграла головну роль Лариси в соціальній драмі Марисі Нікітюк «Коли падають дерева». Наступною головною роллю стала Катя у 95-серійному серіалі «Таємниці» (прем'єра відбулася в січні 2019-го на телеканалі «Україна».Постери
Ім’я:
18 вересня 2021
Ваш коментар