Аріфін Путра


Arifin Putra

Рейтинг персони

9.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 6

Біографія

Аріфін Путра - індонезійський актор, здобув популярність завдяки ролі у фільмі «Рейд 2». Народився 1 травня 1987 року в Мейнзі в Німеччині в родині індонезійки Джойс Санандер і німця Алекса Шойнемана. Його батько працював експертом з озеленення та висушування квітів, а мати завідувала своїм ресторанним бізнесом. У сім'ї також виховувалася його старша сестра Сарі. Батьки розлучилися, коли хлопчикові виповнилося 13 років.

Свої дитячі роки Аріфін провів на батьківщині батька - в Німеччині, а пізніше, в трирічному віці, переїхав в Індонезію до матері. Деякий час він неохоче сприймав Індонезію, говорив німецькою мовою, і лише в підлітковому віці поміняв своє громадянство на індонезійське. Аріфін ріс скоромним і замкнутим хлопчиком, проводячи час у своїй кімнаті за малюванням. Початкову і середню освіту він здобув у німецькій школі в Джакарті. Путра не відрізнявся прекрасними оцінками, але навчався непогано, і успішно склав іспити в 2006 році.

Незважаючи на те, що при народженні Путра мав серйозні проблеми з рукою, і практично не мав шансів на повне одужання, мати лікувала його у кращих фахівців, що посприяло збереженню рухливості руки, і навіть, не завадило йому в акторській кар'єрі.

Інтерес Аріфіна до акторства проявлявся ще в дитинстві, коли він пародіював телевізійних героїв для своєї родини. Однак стрімкої мети пов'язати своє життя зі сферою розваги у нього з початку не було.

У 2000 році він вирішив спробувати себе на кастингу акторів, на який пішла його сестра. Хлопчику запропонували стати актором на заміну, в результаті його дуже захопила ця діяльність, було весело і цікаво, і там більше, у нього з'явився шанс заробити трохи грошей на кишенькові витрати. І в тому ж році Путра виграв конкурс для обкладинки індонезійського журналу для підлітків. Також в 2003 році він брав участь у конкурсі «MTV Indonesia's VJ Hunt», і, незважаючи на програш у цьому конкурсі, він остаточно вирішив пов'язати своє життя зі сферою розважальної індустрії.

У 2004 році Аріфін отримав свою першу роль відсталого учня середньої школи в серіалі «Kisah Kasih di Sekolah», який демонструвався на національному телебаченні. Після цього юнак отримав популярність у вузькому колі, а також здобув своїх перших шанувальників. Захопившись акторською діяльністю, Аріфін вирішив отримати спеціальну освіту, і почав відвідувати заняття в акторській школі «Sakti Aktor Studio», де провчився півтора року.

Його дебют у кіно відбувся в 2008 році в індонезійській мелодрамі «Втоплений в любові», де він виконав роль підлітка Алекса. Вже через рік глядачі змогли побачити Аріфіна в абсолютно незвичному образі - людожера-психопата Адама у фільмі жахів режисерів Кімо Стамболи і Тімо Тьяджанто «Дара». Ця роль стала запорукою успіху для Путри, він звернув на себе увагу професійних критиків, які оцінили його талант і номінували на різні кінопремії, в тому числі «Kaskus Film Awards» за кращу чоловічу роль другого плану.

З джерел ЗМІ відомо, що Аріфін Путра дуже ретельно підходить до вибору ролей, і пропонованих йому характерів, він любить незвичайні образи, які можуть вивести із зони комфорту.

У фільмі «Рейд 2» режисера Гарта Еванса Путра став виконавцем однієї з головних ролей - сина знаменитого боса мафіозі в Джакарті, Уко. На роль його затвердили ще в 2009 році, проте зйомки відклали до 2012 року, а за цей час Путра встиг переглянути величезну кількість фільмів про мафіозі для глибшого розуміння свого образу. На екрани картина вийшла в січні 2014 року. За свої старання він був винагороджений премією «Maya Awards» за кращу чоловічу роль другого плану.

Після цієї стрічки в тому ж році Аріфіна можна було побачити у ще двох кінопроектах: бойовику «Ясмін» і фантастичному американо-індонезійському детективі режисера Різа Мантовані «Supernova: The Knight, the Princess & Shooting Star».

Зараз Путра знімається в головній ролі пригодницької стрічки Ендрю Пеліти «Negeri van Oranje», який повинен вийти на екрани в 2015 році.

Крім зйомок у кіно, Путра іноді з'являється на телеекранах, займається зйомками в рекламі і відеокліпах, а ще театральні гурмани могли побачити його на сцені «Sakti Aktor Studio». Також він захоплюється спортом: віддає особливу перевагу велоспорту та плаванню. Крім того він щодня читає бізнес журнали і періодику з фінансовою тематикою. Аріфін веде активну діяльність в питаннях про збереження природи і пошуках альтернативних джерел енергії в Індонезії.
Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар