Джек Куейд - біографія, фільмографія та фото Джек Куейд - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Джек Куейд


Персона - Джек Куейд
Like
«Jack Quaid»
Дата народження:
24 квітня 1992

Біографія

Американський актор і продюсер.

Джек Генрі Куйед народився 24 квітня 1992 року в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, Сполучені Штати Америки, в акторській родині Мег Раян і Денніса Куейда. У нього є зведені молодші брат і сестра Томас і Зоуі, а також молодша прийомна сестра Дейзі. Він навчався три роки у Школі мистецтв Тіска при Університеті Нью-Йорка, штат Нью-Йорк.

Дебют актора в кінематографі відбувся у 2012 році з маловідомого фільму Генрі Джеглома "Всього в 45 хвилинах від Бродвею" і з першої частини франшизи "Голодні ігри" під режисурою Гері Росса.

Наступні цікаві проекти в кар'єрі Джека з'явилися у 2013 році. Для нього це були роботи Кортні Кокс "Перш ніж я піду" та Френсіса Лоуренса "Голодні ігри: І спалахне полум'я".

Протягом 2016-2017 років Куейд узяв участь у створенні картин "Убити за лайк" Тайлера МакІнтайра, "Удача Логана" Стівена Содерберга (обидві 2017) й у створенні 10 епізодів серіалу "Вініл".

За 2018 рік фільмографію актора поповнили такі стрічки, як "Смолфут" Джейсона Рейсіга та Кері Киркпатріка, "Ремпейдж" Бреда Пейтона.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
5.0 / 10 Голосів: 2

ПостериІм’я
26 серпня 2019
Ваш коментар