Шарлотта Ремплінґ


Charlotte Rampling
Дата народження:
05 лютого 1946

Рейтинг персони

7.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Англійська актриса. 

Шарлотта Ремплінг народилася  в містечку Стермер, Великобританія. Вчилася в Технічному Коледжі Харлоу, але вже з 18 років Шарлотта осідає в Лондоні, де працює моделлю і знімається в короткій ролі в шалопайському фільмі Річарда Лестера "Сноровка, і як її придбати". 

Зніматися в 60-х молодій актрисі доводиться нечасто, проте разом з сестрою вона веде в Лондоні вельми активне богемне життя, одним з парадоксальних результатів якого стає запрошення в безперечний шедевр італійця Лукіно Вісконті "Загибель Богів". Фільм міг би стати чудовим стартом, проте самогубство сестри Сари надовго вибиває Шарлотту з колії. Переломним в кар'єрі актриси стає 1973-й - їй дістається головна роль в одному з найскандальніших фільмів за всю історію кіно, картині Ліліани Кавані "Нічний портьє". Фільм викликав бурю обурення, але зробив актрису відомою. А слідуючий за ним футуристичний "Зардоз" Джона Бурмена лише закріпив своєрідну репутацію Шарлотти

Актриса, що вільно говорить на трьох мовах, починає вельми успішну міжнародну кар'єру (Англія, Франція, Італія, Іспанія, Мексика), самостійно вибираючи ролі і виходячи виключно з особи режисера. Однією з таких "осіб" виявився Вуді Ален - саме він "привів" актрису до Голлівуду, що стає новим етапом в її творчій біографії. 

Голлівудська кар'єра актриси особливих лаврів не принесла - окрім фільму Вуді Аллена, вона звернула на себе увагу лише в "Вердикті" Сідні Люмета, і короткою появою у вельми помітному "Серці Ангела". 

У 90-х актриса трохи знімається, в основному присвячуючи себе іншому хобі - фотографії, і займаючись сім'єю. Знов "підняв на поверхню" актрису черговий режисер-скандаліст - великий цінитель жінок Франсуа Озон знявши її в двох головних ролях: спочатку в "Під піском" (2000), а потім і в "Басейні" (2002).Постери
Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар